reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hi, hi ale by było fajnie jakby Mała miała bliźniaki  ;D  Mogą to też być wody płodowe, niektóre kobiety mają ich więcej niż inne.

Bazal - od 23tc zaczyna się 6m-c, tak więc jeszcze 2 tygodnie i zaczniesz  ;D
 
reklama
No nareszcie zaczyna cie się pojawiać, bo tutaj jak zwykle na straży Doxa i ja - no oprócz wczorajszego dnmia!!! ;D ;D
Dzięki dziewczyny za komplementy, musiałam sie troszke pocieszyć i musze Wam powiedzieć, że to fakt: aby kobiecie poprawił się humor powinna wybrać się na zakupy lub do fryzjera... ;D ;D ;D
 
Niech żyją bliźniaki ;D

Z tego co pamiętam to Mała miała zawsze mały ten domek dla dzidzi. Doxa masz rację to mogą być wody płodowe.
Zobaczymy.

Od 23tc 6 miesiąc??? A nie od 24? Ja w tym liczeniu się ciągle gubię. A najgorsze że już sama nie wiem w którym miesiącu jestem ;D Wydawało mi się że jeszcze cały czas w 5. ;D
Myślę że jakbym była słoniem to bym się oswoiła z tym liczeniem. Miałabym więcej czasu :)

 
Tez mam ochotę na fryzjera, tyle, że nie mam pjęcia co zrobić sobie na głowie.... A działanie 'niech pani robi co uwaza za słuszne' moze sie okazać wielką pomylką. Jestem bardzo jasną blondynką z długością do ramion. I co z tym zrobic??
 
Syla Kaszu nie tylko nie tyje na twarzy, ale wg mnie schudła na twarzy! No bo jak dziecko rośnie i brzuch a waga prawie stoi, to chyba gdzieś musi ubywać ...
Kaszu a ile Ty teraz ważysz? 53kg?
Odnośnie tycdh ćwiczeń ... pamiętaj Syla że Ty codziennie chodzisz do pracy, masz obowiązki bo synek/mąż ... A ja co, całymi dniami się byczę  ;D

Tak my już zaczęłyśmy 23tc, czyli zaczełyśmy 6m-c ciąży, tak jest wg książki "W oczekiwaniu na dziecko". Poza tym ja to liczę od OM, czyli jak miałam ją 4 stycznia, to 5-go każdego miesiąca zaczynam nowy miesiąc ciąży  ;)
 
witam wszystkie Mamunie :)!!!

Kaszu fryzurka super, ja tez się wybieram do fryzjera i może się w końcu odwazę na balejarz bo jak dotąd to zawsze thórzyłam ;D ;D
Kaszu mam do Ciebie prośbę, gdzieś na forum podawałaś adres USG 3D w Bytomiu i teraz nie mogę go znaleźć. Jak możesz to podaj mi go jeszcze raz bo niestety w Krakowie nie ma :( i najbliższe jest właśnie w Bytomiu

ciekawe, ciekawe czy w mieszkanku Małej jest wiecej lokatorów ;D ;D
 
reklama
magdeczka ja robiłam 3d w bytomiu,cena z nagraniem na CD 160zł, wejdź na wątek USG tam są zdjęcia dzidzi i tam jest adres tej przychodni... SIGMA-BI Bytom,
 
Do góry