reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam kochane pomożecie mi czy jest się czym przejmować do terminu porodu innego . Mam termin na 20 listopada z om ale według usg na 12.listopada .

reklama
Miałam cykl co 23/24 dni . Czyli moja jest wszystko w porządku co do daty 12 listopad czy ta różnica jest norma tak nie ma co się zamartwiać? Jak miałam om.13/14 luty to.pod koniec.lutego musiałam zajasc w ciążę lub na początku marca . Bo nie mogłam.na.poczarku lutego zajść.
To nie ma znaczenia, jak długo trwały cykle przed zajściem w ciążę.
Ważny jest jedynie cykl, w którym w tą ciążę zaszłaś - a skoro nie było @, to nie znasz jego długości.
Owulację mogłaś mieć później niż wynika to z długości wcześniejszych cykli.

Teoretycznie jeśli masz cykle krótsze niż 28 dni, to z OM termin powinien wychodzić późniejszy niż ten z USG. Bo termin z OM zakłada, że masz książkowe cykle 28-dniowe z owulacją w 14dc.
 
Ale rodzisz za 4 miesiące i nagle teraz zaczyna Cię to zastanawiac?
Tydzien róznicy to żadna róznica. Czwmu to wywołuje w Tobie aż taki niepokój?
 
reklama
Do góry