reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

Witajcie.
Dziś zrobiłam test i pojawiły sie dwie kreseczki.
Więc chyba zaliczam się do wrześniówek.
Sama wyliczyłam narazie termin na połowę września.
Po sprecyzowaniu mego stanu podam dokładniejsze dane
 
reklama
Witajcie ! Byłam dziś u lekarza i trochę zmienił się mi termin , mam na 8-go września !
 
Adasi, tak w zasadzie terminy sa umowne :) Z mojego doswiadczenia wiem, ze rodzinka pozna termin wlasciwy + 3 tygodnie, bo inaczej jak termin porodu sie zbliza to wszyscy pytaja: T jesze nie? jeszcze dwa w jednym? Dziekuje, juz tak nie chce. Ustalilam z mezeze tym razem tak podamy termin, zreszta za namowa poloznej.
 
Witam,

Ale fajnie że jest nas tak dużo. Ja idę dopiero dziś do lekarza ale według moich wyliczeń to powienien byc sam środeczek września - 15. Z radości aż przebieramy nóżkami. :)

 
mnie wczoraj też powiedziala że termin na 14 września wiec też wcześniej ale zobaczymy dokladnie miedzy 11 a 13 tyg. Wtedy będę mieć usg prenatalne wiec dokladnie maluszka wymierzą.
 
reklama
to ja też się dopiszę, choć na razie boję się bardziej niż cieszę. Niestety mam przykre doświadczenie, ponad 2 m-ce temu ciąża obumarła w 5 tc i boję się, że może się to powtózyć :-[...ale póki co staram się myśleć choć troszeczkę pozytywnie i dlatego wpisuję się do was - według wyliczeń (od pierwszego dnia ost. miesiączki) termin mam na 21 września, ale myślę, że moja Kropeczka jest młodsza i ma dopiero 2 tyg. i 4 dni. Wczoraj robiłam bHcg i wynosi 1230, to chyba ok i zgadza sie z moimi wyliczeniami. Pozdrawiam wszystki "wrześnioweczki" i życzę wspaniałych, niezapomnianych 9 miesięcy :laugh:
 
Do góry