reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

reklama
Edi!
Bardzo dziękuję za wspwarcie i dobre słowo.
W sumie jeszcze nie byłam u lekarza i z własnych obliczeń wyszło mi że to wrzesień.
Ale się boje!
Chciałabym wiedzieć jak Ci będzie szło, bądzmy w kątakcie. ::)
Aga
 
Dziewczyny wspierajmy się nawzajem. Ja też jestem pełna obaw, mimo, ze nie miałam problemów z pierwszą ciążą i mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.
Termin wyliczyłam sobie na 25 września. W pierwszej ciąży termin miałam na 28 sierpnia a urodziłam 12 sierpnia. Zobaczymy jak będzie teraz...
Jutro idę do ginka...
 
Ewaunia - w takim razie WITAJ :) i dodajemy cię do listy - jak wrócisz od lekarza to daj znac to zodyfikujemy datę..
 
Witajcie.
U mnie wszystko w porządku. Byłam u ginka i na podstawie zwykłego badania stwierdził, że macica jest delikatnie powiększona, szyjka rozpulchniona itd. Na USG zapisał mnie na piątek bo to będzie końcówka 6 tygodnia, mimo że początkowo chciał mnie zapisać dopiero na za dwa tygodnie, ale po znajomości wszystko można załatwić. Piszę po znajomości bo moja teściowa jest położną w szpitalu w Dąbrowie Górniczej i bezpośrednio współpracuje z moim lekarzem.
Oczywiście moje pierwsze dziecko też przyszło na świat pod jego opieką, rewelacyjnie zrobił mi cesarkę tak ze po trzech tygodniach nie miałam żadnych obiawów poporodowych. To jest naprawdę dobry lekarz, ale mimo wszystko zobaczymy jak sprawdzi się tym razem....
 
Ja również niedawno się dowiedziałam i jestem bardzo szczęśliwa. Nie sądziłam, że z drugiego dziecka będę się tak cieszyć. Już nie mogę się doczekać tej kruszyny.

druga połowa września
magda
 
Witam Wszystkich! Mam nadzieję, że do Was wkrótce dołączę... dzisiaj wybieram sie do gina, choc obawiam się że jest jeszcze trochę za wcześnie (wg moich obliczeń to początek 5tyg. - jeśli faktycznie jestem w ciąży) Test wyszedł pozytywnie, piersi urosły (!) i mnie mdli.... okresu brak.... Może się uda?!
 
reklama
Do góry