reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

reklama
A u mnei to pewnie lekarz inaczej wyliczy.Poza tym wątpię czy urodzę we wrzesniu,bo minęło za mało czasu od poprzedniej cesarki i pewnie będą ciąć końcem sierpnia.Ale co tam, ;D planowo ma byc wrzesień
 
Witam wszystkie Wrzesnióweczki! Dzisiaj robiłam rano test i wyszedł pozytywnie, do tego piersi o rozmiar większe no i przez ostatnie 2 tyg małe mdłosci ;-) Do lekarza bede sie dopiero wybierac zeby potwierdzic ciąze, ale mysle,że chyba to ciąza. Według moich obliczen termin cos koło 25 wrzesnia.
Mam jednak pytanie o liczenie tygodni ciązy i pomoc w tym temacie, bo jest kilka opcji i sie juz troche pogubiłam ;-) Dzięki z góry!Pozdrowionka
 
Tygodnie malucha liczy się od daty ostatniej miesiączki.A najławtwiej przyblizony termin porodu można obliczyc tak: od daty ostatniej @ odjąć 3 m-ce i dodatać tydzień.Np. u mnie tak;ostatnia @ 3 grudzień-3 miechy to 3 wrzesień +7 dni to ok.10 września mam przyblizony termin porodu ;)
Pozdrawiam :)
 
miśka_T witaj :D

już cię dodaję do listy - jak ustalisz dokładny termin daj znac L)

a to aktualna lista
Joaś - cos koło początku września
AgamamaAni - 2.września 2006
adasia - 8 września 2006
Marrtruda 8 września
edi - 10 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
cleo28 - 14 września 2006
olasek - 15 września
Margolis 16 września
marzenia 16 września
mamaoska- 18 września
agusia_m - 20 września 2006
ewaunia75 - 25 września
MIśka_T - 25 września ( do potwierdzenia jeszcze )
Magdamaciek- druga połowa września
 
Miśka-T Witam Cię. Ja też mam termin na 25 września. Ciekawe czy rzeczywiscie uda nam sie urodzić tego samego dnia...
 
reklama
Witam!
Jestem tegoroczną Kwietniówką! Jeszcze nie miałam okazji Wam pogratulować! Bardzo się cieszę, że Wasza lista tak szybko rośnie! Będę do was czasem zaglądać, mogę? Chętnie pomogę, gdybyście miały wątpliwości lub pytania. Jeszcze raz gratuluję!
Pozdrawiamy! Ola z Synusiem!
 
Do góry