reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (watek bez komentarzy)

reklama
Marcia
"Boże dlaczego tu wszscy rodzą tylko nie ja????? Zaraz chyba wyskoczę przez okno z 4 piętra. Nawet połazić porządnie nie ma gdzie więc się ograniczam do mojej sali 3x5. A w ogóle mam chwile buntu, że mam gdzies te moje skurcze. Odechciało mi się rodzić ;-) a z atrakcji dzisiejszego dnia to miałam rano usg, popołudniu amnioskopię i lewatywę. Nawet się cieszę z niej bo mi ulzyło. Przyjmuję zakłady, która dobrze obstawi dzień mojego porodu?"
 
Wieści od Nataszki. Wczoraj była na wizycie i lekarza zaniepokoiło, że przebrała szybko na wadze w krótkim czasie, napuchła mocno, zlecił badanie moczu, ma dużą zawartość kwasu moczowego. dzisiaj miała dodatkową wizytę, KTG i USG, skierowanie do szpitala. Rozwarcie na 3cm, skurczów brak, ale pisze, że wyjdzie już z Amelką :)
 
reklama
Do góry