reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (watek bez komentarzy)

reklama
Wieści od Asi:

" Dobra kobieto, spytaj w moim imieniu na bb matek karmiących co najlepsze na podrażnione sutki? :) kolejna noc nieprzespana za nami, ciągnie cyca trochę dokarmiam, szwy ciągną jak cholera. jak będzie ok wszystko to jutro wychodzimy, już tam do Was tęsknimy"

napisałam jej o smarowaniu mlekiem, bepantenem, resztę pomysłów na głównym, odpisała:

" Wiem tylko z tym mlekiem to bida na razie :( ona ściągnie coś tam ale jak ściskam to parę kropel, a rwą te szwy jak cholera, szczególnie jeden obok na tyłku i jest upierdliwy strasznie. A jakieś nowe dzieciaczki mamy?"
 
Witajcie! my nadal w szpitalu bo Bruno jest małym Chińczykiem, kontynuujemy opalanko. Poza tym jest zdrowy i cudny. Ja czuję się naprawdę dobrze, mam chyba 2 maleńkie szwy. Poród z położną Kasią był genialną decyzją. Bruno troszkę stracił na wadze ale nadrabia, ładnie się przystawia do piersi, jesteśmy zaj.... szczęśliwi.Mam nadzieję, że jutro już do domu.Dowieźli mi laptopa więc może nadrobię trochę BB bo bardzo się za Wami stęskniłam babeczki.
 
reklama
Cześć Kochane :) jeszcze ze szpitala,ale dziś wychodzimy. Zabrali mi teraz małą na ostatnie badania krewki z paluszka na fenoketonurie i mukowiscydoze,chyba dobrze zrozumiałam,nie dali ulotek bo im zabrakło,tak jak nie dostaniemy paczek z próbkami,bopielęgniarka oddziałowa czy jak tam na nią mówią,pracuje na tygodniu :( Ja też jeszcze czekam na wyniki morfologii pobranej po obchodzie ok godz.10.30 no i na wypis od noworotków,bo mój to będzie jutro w kancelarii do odebrania. Najważniejsze,że czujemy się dobrze obie i niebawem zaczynamy żyć, działać w domu.Pozdrawiam wszystkich na wątku i bardzo dziękuję OlgaRaQ za przekazanie inf. o porodzie
 
Do góry