reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

A ja dziś odebrałam wyniki ALT 70 i ASP 40... No i swędzi mnie od 2 tygów skóra. Po prostu extra :( jak nie żelazo to zapalenie gardła a teraz jeszcze coś się przypałętało... Zdecydowanie dużo bardziej stresująca ciąża. Miała któraś z Was taką przypadłość z wątrobą? Czego się spodziewać? Wizyta u lekarza za 2 dni a ja już nie wiem co z sobą począć ze stresu :(
 
reklama
A ja dziś odebrałam wyniki ALT 70 i ASP 40... No i swędzi mnie od 2 tygów skóra. Po prostu extra :( jak nie żelazo to zapalenie gardła a teraz jeszcze coś się przypałętało... Zdecydowanie dużo bardziej stresująca ciąża. Miała któraś z Was taką przypadłość z wątrobą? Czego się spodziewać? Wizyta u lekarza za 2 dni a ja już nie wiem co z sobą począć ze stresu :(
Zanim zaczniesz panikować, że to cholestaza, zrób jeszcze badanie na stężenie kwasów żółciowych, jeśli będzie w normie powinna wystarczyć dieta :)
 
Moje wyniki dzisiejsze. Co myślicie o glukozie? Mocz okej więc już nie wstawiam fotki. [emoji3]
IMG_20190225_210713202.jpeg
 
No nie tak do końca w porządku bo masz na czczo za dużo, norma dla kobiet w ciąży jest do 92 masz 94 czyli cukrzyca. Ale spokojnie już do końca blisko, przejdziesz na dietę i będzie wszystko dobrze
O właśnie, nie pamiętałam 91 czy 92, ale 94 to już niestety cukrzyca, mogę tylko pozazdrościć, że zdiagnozowana na ostatniej prostej ;)
 
reklama
Do góry