reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Poslij ale po krem lepiej. Ja kupiłam te kapturki i kasa wyrzucona w błoto. Młody wcale tego nie chciał zassac. Może przy wkleslychj sutach jakoś pomaga ale przy normalnych nie.
o, no to u mnie też się nie sprawdzą, bo mam wypukłe :) mam 2 saszetki właśnie tego maltan, próbki rozdawali na warsztatach, ale osobiście mam w planie mlekiem po każdym karmieniu sobie brodawki smarować, podobno b. dobrze działa :)
 
Super bardzo dziękuje za wiadomości. Niestety u mnie od 22tyg bezwzgledne leżenie albo w domu albo w szpitalu. Mogę zapomnieć o szkole rodzenia albo jakiś warsztatach wiec będę się wspierać Wasza wiedza:)
 
A co się działo że musisz lezec ?
Super bardzo dziękuje za wiadomości. Niestety u mnie od 22tyg bezwzgledne leżenie albo w domu albo w szpitalu. Mogę zapomnieć o szkole rodzenia albo jakiś warsztatach wiec będę się wspierać Wasza wiedza:)
 
Nie wiem czy to dobre miejsce dla mnie, bo jestem zagrożona przedwczesnym porodem, ale niby termin na kwiecień jest... Mały w środę 30+2 1500g, zdrowy, ze mną gorzej, leżę i wyję. Przycupnę tu sobie i poczytam jak sobie żyją mamy z normalną ciążą ;)
 
Co ci się dzieje ?
Nie wiem czy to dobre miejsce dla mnie, bo jestem zagrożona przedwczesnym porodem, ale niby termin na kwiecień jest... Mały w środę 30+2 1500g, zdrowy, ze mną gorzej, leżę i wyję. Przycupnę tu sobie i poczytam jak sobie żyją mamy z normalną ciążą ;)
 
Nie wiem czy to dobre miejsce dla mnie, bo jestem zagrożona przedwczesnym porodem, ale niby termin na kwiecień jest... Mały w środę 30+2 1500g, zdrowy, ze mną gorzej, leżę i wyję. Przycupnę tu sobie i poczytam jak sobie żyją mamy z normalną ciążą ;)

Jeszcze dwa trzy tygodnie i jesteś po bezpiecznej stronie mocy [emoji4] maluchy teraz mocno pracują nad masa wiec za chwile bedzie 2 kg.
Leż spokojnie i cierpliwie i będzie wszystko dobrze. Sterydy na płuca na pewno dostałaś już, prawda?
 
reklama
Jeszcze dwa trzy tygodnie i jesteś po bezpiecznej stronie mocy [emoji4] maluchy teraz mocno pracują nad masa wiec za chwile bedzie 2 kg.
Leż spokojnie i cierpliwie i będzie wszystko dobrze. Sterydy na płuca na pewno dostałaś już, prawda?
Tak, w zeszły weekend. Myślę, że to one mogły dobić szyjkę, bo po drugim miałam cały wieczór bez przerwy twardy brzuch :/ Albo pechowy zbieg okoliczności...
 
Do góry