reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Czy do wyprawki dołączacie także osłonki na brodawki? Czytam tak sprzeczne opinie ze nie wiem co mam sadzić. Będę pierworódka wiec nie mam żadnego doświadczenia.
 
nie kupuje takich osłonek, liczę że młody mi nie obgryzie dotkliwie sutków, a jeśli tak, to poślę męża do sklepu :)
Poslij ale po krem lepiej. Ja kupiłam te kapturki i kasa wyrzucona w błoto. Młody wcale tego nie chciał zassac. Może przy wkleslychj sutach jakoś pomaga ale przy normalnych nie.
 
reklama
Ja też miałam maltan ale prawie wcale go nie używałam smarowalam sutki swoim mlekiem. A co do kapturkow to wysłałam męża po nie do apteki jak już byłam w domu z synkiem myślałam że ulza moim pokrwawionym sutkom no ale niestety bolało jescze mocniej więc poszły na śmieci. Teraz nie mam zamiaru kupować. Ale mialam na sali po porodzie dziewczynę która tylko przez to mogła karmić bo miała wklesle sutki.
 
Do góry