reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Z własnego doświadczenia nie dużo wiem, ale moja bliska przyjaciółka z wypuklonym pęcherzem leżała 3 tygodnie plackiem na patologii i urodziła w 25 tc :/
u nas kończy sie juz 5 tydzień leżenia od diagnozy o wypuklonym pęcherzu :-)

kończymy w piątek 32 tydzień :-):-)
i konczyny 11 tygodni leżenia na patologi ciąży
jeszcze ok 3 tygodni i będzie 35 tydzień i juz możemy rodzic :-)
 
u nas kończy sie juz 5 tydzień leżenia od diagnozy o wypuklonym pęcherzu :-)

kończymy w piątek 32 tydzień :-):-)
i konczyny 11 tygodni leżenia na patologi ciąży
jeszcze ok 3 tygodni i będzie 35 tydzień i juz możemy rodzic :-)
Pchelka no pięknie u Was :) a jak sie czujesz? Córcia pewnie tęskni?
 
@Martita876
@aniagram
@natajka

uznalysmy z dziewczynami że się trochę biedule tu błąkacie i nie ma zbytnio z kim rozmawiać na tym otwartym wątku, napisałam w waszej sprawie do Adminki, i niebawem dostaniecie linki lub info aby się móc zalogować na zamknięty wątek :)

Miło z waszej strony :) bardzo chętnie popiszemy faktycznie tu nic nie słychać [emoji1334]‍♀️
 
reklama
@Martita876
@aniagram
@natajka

uznalysmy z dziewczynami że się trochę biedule tu błąkacie i nie ma zbytnio z kim rozmawiać na tym otwartym wątku, napisałam w waszej sprawie do Adminki, i niebawem dostaniecie linki lub info aby się móc zalogować na zamknięty wątek :)
o dzięuję bardzo, czuję sie teraz jak członek loży masońskiej;-)
 
Do góry