reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Zero słodkiego, siemie lniane z tym "glutem", na mnie działa mleko i kawa, ale nie wiem czy możesz pić kawę. Jak najmniej białego pieczywa (zapycha), dużo owoców i warzyw, zupy.
 
dziewczyny co robić ??
dopadły mnie zaparcia , dieta nie działa
czopki nie działają a po syropie Lactulosum boli mnie brzuch

kurczę zawsze cos , boje sie czy przez te zaparcia pessara nie wypchnie :(

wyprozniam sie codziennie bądź co 2 dzien ale jest to tak zbite ze mam problem i boli

pije prawie 3 litry wody , jem tylko lekkostrawne rzeczy
ale wiadomo nie mam ruchu bo lezę plackiem

boje sie tych zaparc :(
Ja jem na czczo kiwi albo zalewam woda gotowana śliwki i potem je jem i wodę wypijam.
 
dziewczyny co robić ??
dopadły mnie zaparcia , dieta nie działa
czopki nie działają a po syropie Lactulosum boli mnie brzuch

kurczę zawsze cos , boje sie czy przez te zaparcia pessara nie wypchnie :(

wyprozniam sie codziennie bądź co 2 dzien ale jest to tak zbite ze mam problem i boli

pije prawie 3 litry wody , jem tylko lekkostrawne rzeczy
ale wiadomo nie mam ruchu bo lezę plackiem

boje sie tych zaparc :(
Wybaczcie, że się wtrącę, weszłam tu przypadkiem. Ze swojej strony bardzo polecam czopki Ewa/qu o te: Link do: Eva/Qu, czopki przeciw zaparciom, 6 czopków - Bez recepty
To nie są takie zwykłe czopki, efekt gwarantowany a śmiało można je w ciąży stosować ;)
 
Pchelka, bardzo ciepły sok ze świeżych pomarańczy, zaparzone siemię lniane, tu jest coś takiego jak laxido orange ( na receptę bezpieczne dla kobiet w ciąży ja z olkiem stosowałam)
 
Tak, wiem :) ale założyłam, że próbowała glicerynowych a te, o których ja pisałam są musujące, naprawdę inaczej działają, warto spróbować. Mnie uratowały w ciąży ;)

ok, nie znam się bo nigdy nie stosowałam :)
tylko czy pozwolą jej w szpitalu pod obserwacja na takie samodzielne wybory..
 
reklama
Do góry