reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Jeśli chodzi o passer to zapewne zakładają ze to on powoduje zapalenie. W razie czego zaloza Ci szew, ale tylko wtedy jak wylecza infekcje. Przemysl to na spokojnie, popros o konsultacje z psychologiem. Trzymajcie się cieplutko i oby dzidziuś siedział w środku jak najdłużej!
szwy nie założą bo nie maja juz na co ! Ja juz szyjki wogole nie mam . Pessar trzyma teraz cala ciąże. Jak go wyjma to automatycznie wylatuje worek owodniowy ( tak mówiła dzis lekarka )

a płakać mi sie chce bo to wszystko przez głupia candide
miałam jeszcze e-coli ale to wyleczyli juz
 
reklama
szwy nie założą bo nie maja juz na co ! Ja juz szyjki wogole nie mam . Pessar trzyma teraz cala ciąże. Jak go wyjma to automatycznie wylatuje worek owodniowy ( tak mówiła dzis lekarka )

a płakać mi sie chce bo to wszystko przez głupia candide
miałam jeszcze e-coli ale to wyleczyli juz
O matko... :(
 
Martyna przypuszczam że Ty jej dałaś więcej opcji niż lekarze. Powinni dokładnie wytłumaczyć co jest dobre i jakie ma opcje. Bo z tego co czytam to pchelka nie wie dobrze co się dzieje.
Należałam się w szpitalu i straciłam parę dzieciatek. Wiem jak ciężko podjąć jakąkolwiek decyzję... dzwon nawet do innego szpitala/specjalisty w twoim mieście o radę. Niestety w polskim prawie do 22 tc mówi się że to poronienie, później można "ratowac" ciążę i mówi się o Porodzie przedwczesnym. Wiem że to straszne ale niestety takie są realia :( ja trafiłam do szpitala w którym lekarze na prawdę chcą ratować każda ciążę..
 
Należałam się w szpitalu i straciłam parę dzieciatek. Wiem jak ciężko podjąć jakąkolwiek decyzję... dzwon nawet do innego szpitala/specjalisty w twoim mieście o radę. Niestety w polskim prawie do 22 tc mówi się że to poronienie, później można "ratowac" ciążę i mówi się o Porodzie przedwczesnym. Wiem że to straszne ale niestety takie są realia :( ja trafiłam do szpitala w którym lekarze na prawdę chcą ratować każda ciążę..
Właśnie @pchelka10.05 w jakim mieście Leżysz może któraś dziewczyna zna dobrego specjalistę czy szpital gdzie można skonsultować.
 
reklama
Do góry