reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
@gosia1991 skoro lekarz nie przekreślił ciązy na tym etapie to znaczy chyba ze jest szansa żeby cos tam sie rozwinęło jeszcze:) trzeba być dobrej myśli, trzymam kciuki:)
 
Witam. Byłam u lekarza to tylko pecherzyk ciążowy urósł z 0.76cm na 3 cm, ciałko zółte jest. Według usg 7t3d a apki 7t1d. Wizyta za tydzień bo moze juz cos wiecej widać , no i zwolnienie mam od pediatry do 14.
Jest cialko żółte to jest dobrze. Jesli bylby powazny powod do niepokoju to raczej lekarz by Ci powiedział. Za tydzień pewnie bedzie <3
 
Mógł chociaż sprawdzić czy ciąż a jest tam gdzie powinna i czy wszystko Oki... współczuję.
Nie zostawiłam tak tego, obdzwoniłam całą Bydgoszcz, bo szukałam choć prywatnie USG, niestety terminy odległe, ale ku mojemu zaskoczeniu w jednej klinice dostałam się na wizytę 2 dni po rejestracji, iiii wszystko w najlepszym porządku
 
Nie zostawiłam tak tego, obdzwoniłam całą Bydgoszcz, bo szukałam choć prywatnie USG, niestety terminy odległe, ale ku mojemu zaskoczeniu w jednej klinice dostałam się na wizytę 2 dni po rejestracji, iiii wszystko w najlepszym porządku
To super wiadomości. GRATULACJE
 
reklama
Właśnie wyszłam od lekarza. Wszystko dobrze, ale zastrzyki nadal mam brać :/
Mały człowieczek ma 4,88 cm, ciąża starsza o 3 dni od OM. USG genetyczne mam 22.09.
IMG_1709.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1709.JPG
    IMG_1709.JPG
    223,3 KB · Wyświetleń: 369
Do góry