reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Witam byłam dzisiaj na wizycie z Om 8t0d a z USG dzidziuś tydzień starszy czyli 9t0d serduszko Pięknie biło kolejna wizyta 1 października i mam się umówić na prenatalne Dołączam zdjęcia z USG
 

Załączniki

  • IMG_20180910_193241.jpg
    IMG_20180910_193241.jpg
    930,2 KB · Wyświetleń: 133
  • IMG_20180910_193248.jpg
    IMG_20180910_193248.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 136
reklama
Dziewczyny ja od wczoraj mam takie jakieś zmartwienie. Niby lekarz nic nie mówił.. w zeszły czwartek czyli 8tc1 (wpisane 8tc0) na USG wielkość 1,56 cm. Spojrzałam w papiery gdzie byłam na IP tydzień wczeswcze też w czwartek 7 tc1 i wielkość 1,02. Tak mało by urosl :( ?
 
Dziewczyny ja od wczoraj mam takie jakieś zmartwienie. Niby lekarz nic nie mówił.. w zeszły czwartek czyli 8tc1 (wpisane 8tc0) na USG wielkość 1,56 cm. Spojrzałam w papiery gdzie byłam na IP tydzień wczeswcze też w czwartek 7 tc1 i wielkość 1,02. Tak mało by urosl :( ?
Bejbik rośnie ok 1mm dziennie. Myślę, że jest ok.
 
Dziewczyny ja od wczoraj mam takie jakieś zmartwienie. Niby lekarz nic nie mówił.. w zeszły czwartek czyli 8tc1 (wpisane 8tc0) na USG wielkość 1,56 cm. Spojrzałam w papiery gdzie byłam na IP tydzień wczeswcze też w czwartek 7 tc1 i wielkość 1,02. Tak mało by urosl :( ?
Kochana nie martw sie, to są milimetry, wystarczy ze któryś z lekarzy zmierzy źle i dzieciątko nagle może nam sie skurczyc i panika, nic sie nie przejmuj bo rośnie ok, zobaczysz ze na kolejnym juz będzie wielkoludek:) skoro lekarz nic nie mówi to nie wolno się deberwowac bo maleństwo też to czuje
 
Dziewczyny ja od wczoraj mam takie jakieś zmartwienie. Niby lekarz nic nie mówił.. w zeszły czwartek czyli 8tc1 (wpisane 8tc0) na USG wielkość 1,56 cm. Spojrzałam w papiery gdzie byłam na IP tydzień wczeswcze też w czwartek 7 tc1 i wielkość 1,02. Tak mało by urosl :( ?
Różne usg, różni lekarze czyli pomiar też może być "dziwny". Nic się nie martw, serduszko bije jest ok. [emoji3]
 
Dziewczyny ja od wczoraj mam takie jakieś zmartwienie. Niby lekarz nic nie mówił.. w zeszły czwartek czyli 8tc1 (wpisane 8tc0) na USG wielkość 1,56 cm. Spojrzałam w papiery gdzie byłam na IP tydzień wczeswcze też w czwartek 7 tc1 i wielkość 1,02. Tak mało by urosl :( ?
Nie wiem czy jest się czym martwić bo dzidziek waży tyle ile powinien w danym tygodniu. W normach się mieści a przecież my też nie jesteśmy jednakowi ;) kiedy masz następne usg? Będzie przyrost na pewno. :)
 
reklama
Nie wiem czy jest się czym martwić bo dzidziek waży tyle ile powinien w danym tygodniu. W normach się mieści a przecież my też nie jesteśmy jednakowi ;) kiedy masz następne usg? Będzie przyrost na pewno. :)
Następna wizyta po 4 tyg czyli 4 października. Lekarz nic nie mówił. Mówił że wszystko w porządku.
 
Do góry