reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
no to nieźle! nic tylko się cieszyć :D
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny i zazdroszczę! Ja lekarza mam dopiero 19 listopada :(. Ciężko znoszę te przerwy między wizytami na tym etapie. Potem, jak się dziecia czuje jest zdecydowanie lżej przetrwać ;).
Dziewczyny cieszcie się, że łożysko macie z tyłu. Moim zdaniem to dla mamy lepsza opcja. Fajnie się dziecko pod skórą brzucha czuje :D. Ja mam na przedniej. Znaczy miałam 1 października na ostatnim USG.

Jadę do pracy. Czeka mnie zaraz w miarę luźny weekend, więc jestem zachwycona tą perspektywą. Tylko przetrwać dzisiaj ;).
 
Mój mały syneczek rośnie jak na drożdżach. Mąż czekał aby zadać najważniejsze pytanie czy to nadal chłopiec :D nie dało się zmierzyć kości udowej bo się wiercil więc mamy tylko crl 11,7 i wymiary główki 5 na 3,5cm. Wszystkie wymiary w normie, serduszka nie chciałam słuchać ;) nowosc bo łożysko mam z na tylnej ścianie. Zastanawiam się czy to możliwe, bo najpierw było z przodu, później z prawej strony, a teraz tył :D za 4 tyg wizyta na polowkowe ;) ostatnia fota to mała męskosc :D
I jest siusiak :) :)
 
Hej kochane,
Wczoraj miałam prenatalne, ale niestety żadnego zdjęcia ani filmiku nie mam. Lekarz skupił się na szczegółach i badaniu. Mimo to, nie przejmuję się ponieważ na każdej wizycie wykonuje mi usg i wtedy zdjęcia są. Za dwa tygodnie normalna wizyta. Na płeć kazał poczekać jeszcze cztery tygodnie, żeby już mógł powiedzieć z pewnością.
Pomiary wszystkie wyszły dobrze,
NT 1,57, FHR 162, kość nosowa obecna. Tydzień ciąży wg om 12+6, wg usg 13+0. Już się boję, że znów mi duża dzidzia urośnie. Córka ważyła 4390, a lekarz powiedział, że drugie może być większe... ciekawe czy znów będzie SN, skoro pierwsze dałam radę ? Jak myślicie? Muszę się o to dopytać lekarza.
Robiłam też PAPPA, więc czekam na wyniki.
Rajo nie wiem czy pamiętasz z wrześniowek animka90. W każdym razie ona miała córkę ok 4200, a potem synka ok 4600 i dala rade SN oba porody [emoji26] dasz rade [emoji8]
 
Zresztą jeszcze za wcześnie, aby wróżyć i często też są pomyłki. Mnie tylko mówili, że syn będzie duży, ale nie mówili ile. Miał 3730g. I to 2 tygodnie przed terminem. Dobrze, że nie czekał do końca :p A koleżanki córka miała mieć 4800. Zrobili cc, a miała 3800.
 
Zresztą jeszcze za wcześnie, aby wróżyć i często też są pomyłki. Mnie tylko mówili, że syn będzie duży, ale nie mówili ile. Miał 3730g. I to 2 tygodnie przed terminem. Dobrze, że nie czekał do końca :p A koleżanki córka miała mieć 4800. Zrobili cc, a miała 3800.
Mi robili USG na porodowce i lekarz oznajmil 3800.. urodzila sie mala 4150. Chcialabym teraz mniejsze dziecie bo nie wyrazam zgody na naciecie krocza profilaktyczne.
 
reklama
Zresztą jeszcze za wcześnie, aby wróżyć i często też są pomyłki. Mnie tylko mówili, że syn będzie duży, ale nie mówili ile. Miał 3730g. I to 2 tygodnie przed terminem. Dobrze, że nie czekał do końca [emoji14] A koleżanki córka miała mieć 4800. Zrobili cc, a miała 3800.
U mnie corka miala miec 4700, a urodzila się 3900;)
 
Do góry