reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

hej
zaczynamy 28 tydzień
dzis z usg 27tydz i 4 dzien synek wazy prawie 1 kg

jednak martwi mnie bo dzis na usg powiedzieli ze pęcherz plodowy wpukla sie do ujścia szyjki czy jakos tak
wiecie cos na ten temat ???

Piękna waga jak na ten tydzień... dostałaś już sterydy na płuca? Tym uwypukleniem się nie martw bo możliwe że zupełnie nic nie znaczy... nie ma co się stresować i dzidzi też... macie już fajna wagą fajny tydzień już jest dobrze... odpoczywaj i walcz o każdy kolejny dzień na tym etapie do dużo.
 
reklama
Piękna waga jak na ten tydzień... dostałaś już sterydy na płuca? Tym uwypukleniem się nie martw bo możliwe że zupełnie nic nie znaczy... nie ma co się stresować i dzidzi też... macie już fajna wagą fajny tydzień już jest dobrze... odpoczywaj i walcz o każdy kolejny dzień na tym etapie do dużo.
tak sterydy dostałam 5 tygodni temu
w poniedziałek dostane zastrzyk Celestonu przypominajacy na płucka
leżymy plackiem i liczymy każdy dzien

ps. Zaczęłam juz kupować pierwsze ciuszki dla malucha :-))
 
@pchelka10.05 Zakupy to najlepsza odskocznia :D w internecie mozna mocno poszalec i poplynac z kasa haha, jak zaczelam zamawiać to pozniej musialam z koszyka usuwac bo cena koncowa byla niesamowita :D
 
@pchelka10.05 Zakupy to najlepsza odskocznia :D w internecie mozna mocno poszalec i poplynac z kasa haha, jak zaczelam zamawiać to pozniej musialam z koszyka usuwac bo cena koncowa byla niesamowita :D

Zgodzę się ja zaczęłam dopiero powili kompletować wyprawkę.. jest tego sporo Heheh
Jeszcze 7 lat temu jak rodziłam synka nie było muślinowych pieluszek ani otulaczy i połowy tych wszystkich drogich rzeczy które są teraz :/
 
Zgodzę się ja zaczęłam dopiero powili kompletować wyprawkę.. jest tego sporo Heheh
Jeszcze 7 lat temu jak rodziłam synka nie było muślinowych pieluszek ani otulaczy i połowy tych wszystkich drogich rzeczy które są teraz :/
Moja ma tez sie smieje ile teraz to sie bzdetow kupuje :D powiedzialam jej ze to najbardziej wyczekane dziecko i kto wie czy nie jedyne, wiec pozwalam sobie na szalenstwo rozkow, kocykow, kokonow i innych gadzetow :D śmiała sie ze mną, więc zdecydowanie zrozumiala moje nastawienie :)
 
Hej hej ja dziś po wizycie jak już pisałam w wątku połówkowym nie miałam prenatalnych...
ale jest wszystko w porządku dzidzia wazy jzu 980g [emoji7] i jest prze słodka!
IMG_4626.JPG
 
Hej hej, ja tylko melduje, że dziś miałam wykonywany zastrzyk na przeciwciała.
Jak wiadomo już nie jest refundowany od 1.01.2018
Placilam za niego 405 zł.
Piszę, bo może kogoś interesuje ten temat.
 
Hej hej, ja tylko melduje, że dziś miałam wykonywany zastrzyk na przeciwciała.
Jak wiadomo już nie jest refundowany od 1.01.2018
Placilam za niego 405 zł.
Piszę, bo może kogoś interesuje ten temat.
A nie jest przypadkiem tak ze właśnie o 1.01.2018 ten zastrzyk jest refundowany? Tzn na pewno jest o 1.01.2018 ale nie znalazłam nigdzie informacji ze od 2019 nie jest i wczoraj byłam na wizycie i lekarz potwierdził ze na następnej robimy ten zastrzyk.
 
reklama
A nie jest przypadkiem tak ze właśnie o 1.01.2018 ten zastrzyk jest refundowany? Tzn na pewno jest o 1.01.2018 ale nie znalazłam nigdzie informacji ze od 2019 nie jest i wczoraj byłam na wizycie i lekarz potwierdził ze na następnej robimy ten zastrzyk.
Ja akurat nie wymagam zastrzyku bo u mnie ok ale wydaje mi się że w poniedziałek na szkole rodzenia położna jeszcze mówiła że jest darmowy i żeby nie płacić za niego.
 
Do góry