reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
hej
zaczynamy 28 tydzień
dzis z usg 27tydz i 4 dzien synek wazy prawie 1 kg

jednak martwi mnie bo dzis na usg powiedzieli ze pęcherz plodowy wpukla sie do ujścia szyjki czy jakos tak
wiecie cos na ten temat ???
Superkowo!!! Strasznie sie ciesze
...A ja dzis myslalam o Tobie. Dalej modle sie za Was i jak najdluzsze Wasze bycie w pakiecie.
Trzymaj sie cieplo!!!
 
hej
zaczynamy 28 tydzień
dzis z usg 27tydz i 4 dzien synek wazy prawie 1 kg

jednak martwi mnie bo dzis na usg powiedzieli ze pęcherz plodowy wpukla sie do ujścia szyjki czy jakos tak
wiecie cos na ten temat ???
Nie wiem nic na ten temat ale mam nadzieję ze to nie oznacza zbliżającego się porodu. Dotrwaliscie do 28 tc to już jest coś :) życzę jeszcze paru tygodni w dwupaku.
 
hej
zaczynamy 28 tydzień
dzis z usg 27tydz i 4 dzien synek wazy prawie 1 kg

jednak martwi mnie bo dzis na usg powiedzieli ze pęcherz plodowy wpukla sie do ujścia szyjki czy jakos tak
wiecie cos na ten temat ???
Rosniecie ladnie <3 zapytaj na obchodzie co znaczy te spostrzezenie lekarza :) trzymam kciuki, ze to nic powaznego! Juz 3 trymestr zaczelas wiec chwila moment i bedzie 37! :D buziaki :*

my dzis na krzywej cukrowej, ludzi tyle ze to jakas masakra.
 
hej
zaczynamy 28 tydzień
dzis z usg 27tydz i 4 dzien synek wazy prawie 1 kg

jednak martwi mnie bo dzis na usg powiedzieli ze pęcherz plodowy wpukla sie do ujścia szyjki czy jakos tak
wiecie cos na ten temat ???
Heja!

Swietnie, juz 28 tydzien. Widzisz. Jeszcze troszkę i bedzie ciąża donoszona. A o to stwierdzenie zapytaj lekarza przy okazji obchodu, bo nie potrzebny Ci stres :*
 
hej
zaczynamy 28 tydzień
dzis z usg 27tydz i 4 dzien synek wazy prawie 1 kg

jednak martwi mnie bo dzis na usg powiedzieli ze pęcherz plodowy wpukla sie do ujścia szyjki czy jakos tak
wiecie cos na ten temat ???
No super! Jeszcze sobie leżcie na spokojnie w dwójkę :).
A przyjdzie lekarz to go bombarduj pytaniami. Oni mają swój język medyczny a Nam trzeba to na babki rozum tłumaczyć, dlatego zapytaj o wszystko.
 
No super! Jeszcze sobie leżcie na spokojnie w dwójkę :).
A przyjdzie lekarz to go bombarduj pytaniami. Oni mają swój język medyczny a Nam trzeba to na babki rozum tłumaczyć, dlatego zapytaj o wszystko.
Nam położna radziła na szkole rodzenia żeby pytania do lekarza zapisywać sobie na kartce, bo wtedy się o niczym nie zapomni, bo tak to ktoś zagada o samopoczucie czy coś i wątek ucieka. Szczególnie po porodzie jak obchód ma pediatra.
 
Nam położna radziła na szkole rodzenia żeby pytania do lekarza zapisywać sobie na kartce, bo wtedy się o niczym nie zapomni, bo tak to ktoś zagada o samopoczucie czy coś i wątek ucieka. Szczególnie po porodzie jak obchód ma pediatra.
Dobry pomysł. Ja nawet teraz jak chodzę do swojego lekarza to mam na kartce zapisane, bo mam straszna skleroze. Wczoraj bym wyszla bez leku na tarczyce. I ja i on zapomnieliśmy bo sie rozgadalismy o szpitalu. I gdybym nie zerknela na kartkę to bym nie miała. Także to sie przydaje i to bardzo.
 
reklama
Pchelka dotrwalas cudu. :) oby tak dalej. Nie mam pojecia co znacza slowa lekarza a neta wole nie przeszukiwac bo przeczytalabym pewnie milion schorzen a niekoniecznie dotyczacych Ciebie. Najlepiej dopytac lekarza by wytlumaczyl na chlopski rozum co to znaczy i co moze powodowac. Trzymam kciuki!
 
Do góry