reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Ja mam nadzieje ze wyjdziemy dzis ze szpitala z corka. Od niedzieli zmagalysmy sie z ostrym nieustajacym bolem brzucha.. Placz i wolanie o pomoc dzien i noc.w szpitalu juz sie unormowalo i bol pojawial sie zawsze tylko po posiłkach. Wykluczyli helicobacter pylori. Czekamy na obchod czy cos wiecej wiadomo z wyników. Ogolnie od wczorajszej kolacji bol nie powrocil, bez problemu wyczekala do godz gdzie przynieśli jej leki. Zobaczymy jak bedzie po calej nocy jak zje śniadanie. Dostaje polprazol na ten zoladek. Pierwszy wynik moczu ktory robilam prywatnie byl niepokojacy bo zawierał duzo leukocytow i swieze erytrocyty. Na szczęście po bactrimie mocz sie znacznie poprawil i pozostaly nieliczne bakterie.
Mam nadzieje ze dzis nas wypuszcza bo w nocy ja zaczelam sie juz meczyc.. Nie moge głęboko oddychac bo mi jezdzi w klatce piersiowej i powoduje od razu kaszel. Na oddziale masa dzieci z zapaleniem oskrzeli i pluc.
Trzymajcie za nas kciuki.
 
reklama
Założony miałam 2 tyg temu 21 listopada , wg USG był to 19+5 , i będą ściągać w 36 bodajże , lekarz pewnie wie co robi , kazał Ci leżeć ? Czy jakie Ci dał wskazania ?
Mam brać luteine, magnez, lactovaginal i Co 3 dni macmiror. No i się oszczędzać. Chciał żebym poszła na obserwację do szpitala ale nie zostawię syna w domu żeby sobie poleżeć w szpitalu i tak to nic nie wniesie.
 
Ja mam nadzieje ze wyjdziemy dzis ze szpitala z corka. Od niedzieli zmagalysmy sie z ostrym nieustajacym bolem brzucha.. Placz i wolanie o pomoc dzien i noc.w szpitalu juz sie unormowalo i bol pojawial sie zawsze tylko po posiłkach. Wykluczyli helicobacter pylori. Czekamy na obchod czy cos wiecej wiadomo z wyników. Ogolnie od wczorajszej kolacji bol nie powrocil, bez problemu wyczekala do godz gdzie przynieśli jej leki. Zobaczymy jak bedzie po calej nocy jak zje śniadanie. Dostaje polprazol na ten zoladek. Pierwszy wynik moczu ktory robilam prywatnie byl niepokojacy bo zawierał duzo leukocytow i swieze erytrocyty. Na szczęście po bactrimie mocz sie znacznie poprawil i pozostaly nieliczne bakterie.
Mam nadzieje ze dzis nas wypuszcza bo w nocy ja zaczelam sie juz meczyc.. Nie moge głęboko oddychac bo mi jezdzi w klatce piersiowej i powoduje od razu kaszel. Na oddziale masa dzieci z zapaleniem oskrzeli i pluc.
Trzymajcie za nas kciuki.
Osz Ty widzisz jakie dziadostwo się przyplatalo. Dobrze ze jest lepiej ale warto by było wiedzieć co taki ból wywołało. Trzymam kciuki żebyście się już tam nie meczyly i zdrowe wróciły do domu! :)
 
@Malina dużo zdrówka dla córki! Oby udało się wyjść jak najszybciej bo te skupiska zarazkow nie są dobre ani dla niej ani dla Ciebie. Trzymam kciuki!
 
Mam założony szew. I do szwu jest lejek. Ale na szczęście bez wpuklenia się pęcherza. A zamknięta część ma tylko 1,8cm
No to wiem o co chodzi bo mi lekarz to ostatnio wytłumaczył. Kiedy miałaś zakładany szew? Mnie to chyba czeka w niedalekiej przyszłości. Jaką miałaś szyjke przy zakładaniu? Nie było wtedy lejka?
 
Mam brać luteine, magnez, lactovaginal i Co 3 dni macmiror. No i się oszczędzać. Chciał żebym poszła na obserwację do szpitala ale nie zostawię syna w domu żeby sobie poleżeć w szpitalu i tak to nic nie wniesie.
Za niedługo masz wizytę to się wszystko wyklaruje , ciężko pewnie przy dziecku się oszczędzać ale napewno dajesz rady :) my kobiety jak musimy to zawsze damy radę , napewno wszystko będzie dobrze , jaki ten magnez bierzesz ? Bo ja tu nic oprócz progesteronu w zastrzykach nie dostaje i chciałabym na własną rękę sobie kupić ale Niewiem jak dawkować i czy np jak mam dobry to czy to ma sens , a jak wogole się czujesz ?
 
reklama
Dziewczyny czy macie odczuwalne te skurcze braxtona? Jeśli tak to w jaki sposób je odczuwacie ? Ja mam takie lekkie pobolowania podobne jak na okres trwające max minutę i co jakiś czas , czasem przez parę godzin nic , czasem dzień cały nie czuje ,
 
Do góry