reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Czesc dziewczyny.
Wieki mnie tu nie bylo...
Pati B mnie wywolala wiec pisze:-p
U nas wszystko ok no moze oprocz tego,ze cala nasza trojka chora.
Jula juz 4-stycznia bedzie miala 3 latka a ja w swierpniu 30-tke(to straszne-hehe).
Pardoes wszystkiego naj i niech dziecie zdrowo sie chowa.

Dziewczyny zycze wam wszystkiego naj w Nowym Roku i super zabawy sylwestrowej.
 
reklama
Pardoes gratulacje! ale to zlecialo! Jeszcze niedawno pisałaś, że jesteś w ciąży... Jak najwiecej wolnego czasu.
Agnieszka wieki cie nie było! Pokazałabyś swoją Julcię!
I wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszytskich mam!
 
Pati - może kryzys laktacyjny Cię dopadł, u mnie tez były gorsze dni, ale sie poddawałyśmy i udało mi się karmić niemal rok (bez jednego tygodnia) Ja na podkręcenie laktacji piłam herbatkę laktacyjną hipp, piwko karmi, no i oczywiście dużo płynów i częste przystawianie do piersi. Moja E. nieraz wisiała mi non stop na cycku, jak miała 5 m-cy, to dopiero w ciągu dnia przerwy między przystawianiem wydłużyły się do zawrotnym 2h ;-) a tak to na każde żądanie...
Pardoes - moje Gratulacje!!!! E. urodziła się tego samego dnia i z tym samy wzrostem, co Twoja córcia ;-)
Agnieszka - nie przejmuj się, ja swoją 30-tkę przeżyłam jakoś w maju 2012r. i żyję ;-)

Wszystkim mamusiom i ich rodzinkom składam Najlepsze Życzenia Noworoczne :-)
 
witam
u nas choroba-wszyscy zakatrzeni, tescie, szwagier adam ja i michal, weronika poki co sie trzyma.. michal za to zafundował nam wczoraj niezłą nocke, kaszlał gilami, płakał bo kaszlał i kaszlał bo płakał i tak w kółko, musielismy go wybudzic a to trwało z poł godziny:baffled: zasmarkany na maksa, rekawy ma w gilach bo sie wyciera itd... narazie podaje witaminy tran, syrop z cebuli i flegamine mu dałam zeby to poodksztuszał lepiej a moze wieczorem skocze po sasiadke zeby go osłchała... ale on ma tak kazdy katar, musi po prostu minac z 5 dni i bedzie koniec (oby)

u mnie przez katar z laktacja jeszcz wiekszy problem.. mala dostała z rana butle a wczoraj z rana i wieczorem.. jakos mam dziwnie bo w prawym cycku wiecej mleka jest a lewy taki sflaczały:dry: dostawiam do obu ale i tak prawy lepszy-bezsens

aga fajnie ze sie odezwałas :-)

nic mykam na rosołek-dodałam mega duzo czosnku:-p bo zwarjuje z tym katarem a chlop w dodatku w robocie siedzi.... on nie ma szans na l4:-:)wściekła/y:
 
Sowinka Parodes Izw-Serdeczne Gratulacje. Niech Wam zdrowo się dzieciaczki chowają
Pati Malutka widzę jest dużo więszka od Michałka na starcie.Michałek dalej drobinka. Z cycami nie pomogę , ja 3 miechy z laktatorem sie całowałm i nigdy więcej.
Aga Życie podobno zaczyna sie po 30 wiec nic tylko gratulować.A Jula już 3 lata kiedy to przeleciało.
U nas oki zaczynamy jeden wielki bunt!!!!!
 
Dziewczyny spac nie moge i siedze sama juz od godziny.
Chorobsko dalej meczy i jak leze to mnie kaszel meczy...wrrr...
Ewitko wstawiam fotke(o ile sie nie myle z wrzesnia).
Jak sie doprosze A o swiateczne jakies fotki to tez napewno wstawie.
Buziaki dla was 01 (7).jpgSL270490.jpg
 
reklama
Aga wszystkiego naj dla Julci jeszcze raz sliczna dziewczynka :-) Martus jeszcze trochę i Adas po drugiej stronie brzuszka jak ten czas leci heheh :-D niech jeszcze szybciej leci i niech już wiosna będzie bo maly mi chate rozniesie nie długo :p
 
Do góry