reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach
Były kryształowe łzy szczęścia,
Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy
Nie zakryły ciężkie chmury smutku,
Abyś potrafił zajrzeć do Swej duszy
I mógł odnaleźć to co najważniejsze dla bliskich i Ciebie,
Abyś w głuchej ciszy mógł odnaleźć Swoje myśli i marzenia,
Gdy coś w życiu się nie uda, zepsuje, abyś mógł
Zbudować to od nowa z tych samych cegieł, choć
To trudne, bo to na nich jest wypisana przykra przeszłość,
Aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
A szczęście, zdrowie, radość i miłość, były przeznaczeniem twych dni...
Kochana Lenko tego wszystkiego z okazji 2 Twoich urodzin życzą Ci
Marta, Tomaszek, Adaś i Marek

4gooxw.jpg


Tygryskowa tak mam termin na 9.02. ale ostatnio przesuwa się na 3.02 więc może Tomek dostanie braciszka w prezencie:-)


Dziewczynki życzę Wam wszystkich zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia!!!!Spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze!!!!
 
reklama
Tysiąca choinek w lesie,
prezentów ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości ile karp ma ości.

wesołych.JPG
 
Kochane wpadam z życzeniami

Zdrowych pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Mnóstwa prezentów pod choinką i spełnienia marzeń .

U mnie choinkę już maż ubrał .
Ja spędziłam dzień w kuchni .
Jak na razie jest już
rybka po grecku
pasztet
bigos
chlebuś
rafaello
na jutro zostają kluski z makiem
uszka z sosem grzybowym
smażenie karpia
i oczekiwanie na wigilię
A wieczorem dalsza część roboty ,bo w 1 dzień chrzciny :-):-):-)

A to nasza choinka :-)
 
Poród miałam bardzo szybciutki, jeszcze Malutka pozwoliła mi zjeśc wieczerzę, zobaczyc jak Bartuś rozpakowuje prezenty, o 20:45 poczułam pierwszy skurcz, były co 10 minut, a jak o 22:00 zbieraliśmy się do szpitala to już były co 5 minut, a pod szpitalem co 3 minuty (a do szpitala mamy niedaleko)...przyjęcie o 22:15, usg 22:20, badanie 22:25 i o 22:30 byłam już na porodówce:biggrin2: Wacek chciał zdjęcia porobic, ale zapomniał z auta aparatu, to pielęgniarka mu powiedziała, żeby lepiej po niego nie szedł, bo może nie zdąrzyc:-p no i rzeczywiście tak się Paulince spieszyło, że w Wigilię o 23:05 była już na świecie po 2 bólach partych:biggrin2: dostała 10 punktów, ważyła 3670g i miała 54cm:-D całe święta spędziłam w szpitalu, ale cóż taki termin sobie wybrała, a poza tym najważniejsze, że w Wigilię chociaż mogłam byc w domku jeszcze:biggrin2: dziś nie wiem nawet, że rodziłam, bo prawie nic mnie nie boli, bez trudu siedzę, leżę, wstaję, więc w domu się pytają czy ja rodziłam, czy ktoś za mnie
p.gif
walczę z cyckami, bo mała chwyta sutki tylko w kapturkach, no ale najważniejsze, że chwyta...niestety mimo, że ciągnie np. przez pół godziny to potem dalej głodna, ale odciągam i jej daję, bo mam bardzo dużo swojego pokarmu, więc szkoda by było
baffled5wh.gif
ale coraz lepiej jej to idzie:biggrin2: Bartuś w Wigilię i Święta był chory, miał gorączkę i padlinka taki był, ale wydaje nam się, że to bardziej na tle nerwowym, bo jednak ja cały czas byłam z nim w domu, a teraz nagle mnie nie było, a od wczoraj jak ręką odjął:biggrin2: jako starczy brat głaszcze Paulinkę, chce całowac, robic noski-noski, a jak płacze to krzyczy: "stop! ja do niej pójdę" cudowne:biggrin2:
 
Sowinka, gratulacje:-) cieszę się, że Wigilię spędziłaś jeszcze w domku:tak: Paulinka śliczna:tak: czytając Twój opis przypomniał mi się mój poród;-) u mnie podobnie, w 3 h po pierwszym skurczu miałam już malutką, no i tez tym razem nie czułam jakbym rodziła:-D:-D jedynie kilogramy nie chcą zejść z mnie...;-)
 
Gratulacje Sowinka! Ale sobie mała piękną datę wybrała! Tylko ty biedna ze świętami w szpitalu. Super, ze juz w formie!
Całuski poswiąteczne dla wszystkich aniołkowych mam!
 
sowinka gratulacje:-D sprint troche jak u mnie przy michale, a z wercia to juz był dopiero SPRINT:-D

swoja droga dawno nie widziałam tutaj agnieszki z mała julcia a przeciez niedługo mała kończy 3 latka.. cos sie aga nie odzywa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry