reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

agnieszkaala Ty na kiedy masz termin? Marzec widzę popularny, ja miałam na 15 a Mikołaj urodził się 9.

Zojka bardzo zazdrosna, uparta ehh, poszła do przedszkola już. dużo by pisać. Chciałabym jeszcze jak Ty ale mój mąż się już nie zgadza :(

kat oby wszystko było dobrze &&&&
 
reklama
Pleni, a jak w przedszkolu? Posłałaś państwowo czy prywatnie? Staś też już w przedszkolu i początek mnie przerażał ale radzi sobie doskonale :)
 
Katka Fajnie, że już lepiej. Odpoczywaj ile wlezie. A mały bardzo absorbujacy?
Pleni ja mam termin na 22 marca. My chcieliśmy trzecie ale tak za parę lat;-) wyszło trochę wcześniej:-D teraz mam luz bo Filip w przedszkolu, Ala w szkole więc kilka godzin mam na odpoczynek. A ta ciąż A najgorsza. Moje też zazdrosne i często mają problemy z dogadaniem się. Ale jak to wśród dzieci.raz lepiej raz gorzej. A Zoja jak w przedszkolu?
 
Witam Was Kochane!!!
chciałam tylko poinformować że moja Oliwka czuje się bardzo dobrze. Cały czas ma remisję i zostało nam jeszcze rok z kawalkiem chemii podtrzymującej. Jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawiam Was serdecznie
 
Witam Was Kochane!!!
chciałam tylko poinformować że moja Oliwka czuje się bardzo dobrze. Cały czas ma remisję i zostało nam jeszcze rok z kawalkiem chemii podtrzymującej. Jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawiam Was serdecznie

Luluś ale cudowne wiesci!! A jak to wszystko znosi mała księżniczka? Trzymam kciuki żeby dalej było ok!!!!
 
reklama
Do góry