reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

reklama
IKA daj mi 1000 euro to ci powiem:))) dla mnie to brzmi jak jakas piosenka po afrykansiemu:)))

a moja glizda zaczyna mi opwiadac co robila u niani, ze kolega Timeo jadl ciastko i ze chciala jechac w wozku, ze rozbierala lalke,ze ubierala lalke... i oglnie gada i gada:)))
 
ikaa, nie wiem ale musi zarypiście w akcji wyglądać:-D:-D:-D jedyne co mi się skojarznęło to ugotuj ugotuj jajeczka mamuniu paczkę najlepiej:rofl2::cool2:;-)
a ode mnie : "baku baku jujaje (... tu totalna mowa własna następuje)":-p
 
Wiecie co ja pękam z dumy z mojej królewny. Jak była mama M. ( a ona to wierszykami i piosenkami sypie z rękawa) i tak spiewała i mówiła jej wierszyki, że ona w ciągu 3 tygodni nauczyła się chyba z 10 piosenek i 4 wierszyki. I teraz ja się ich musze nauczyć ;-), bo Zuzka je umie a ja co drugie slowo ehh.
A ostatnio jechaliśmy na zakupy i leciał w radiu kawałek winny - nawetnie pamiętam kogo i co i refren gdzieś M. zaśpiewał a ona razem z nim. Ja namiętenie słucham nad przepaścia - Braci i tez go zna. :-)
 
a moja kocha piosenke BARA bARA BERE BERE i tanczy jak wariat i spiewa:)) a oto dialog dzisiaj:
poszlam do wc, zostawilam drzwi otwarte w razie cus.... Leane przychodzi po minucie:
- mamusssiaaa co robisz?
-kupke i siku
-nie rob kupki i siku
-czemu mam nie robic jak mi sie chce
-nie rob tutaj, zrob w pieluszke!!!!
-kochanie ale ja nie mam pieluszek bo jestem duza a siku i kupke wp ieluszke robia malutkie dzidziusie
-ja nie jestem dzidzius, jestem dziewczynka!
-tak kochanie jestes dziewczynka ale zdarza ci sie ze nie zrobisz do nocniczka tylko wlasnie w pieluszke jak dzidizus i nic nie mowisz
- okejjjj, jestem dzidzius ale dziewczynka!

20 min pozniej sie drze z pokoju " mamusiuuuu dzidzius dziewczynka siku szybko nan ocnik!!!"noi zesmy poelcialy:)

padlam:)
 
Dziulka :-D:-D:-D:-D
Sarisa no niestety/stety musimy nadrabiać zaległości wierszowo/piosnkowe :-):-D

Wczoraj po południu do Oliwii mówię, powiedz tacie żeby zbierał się do kupy bo idziemy do babci, na co Oliwia poszła do taty i mówi mu - "Tato zrób kupę bo idziemy do babci" :-D:-D:-D:-D:-D
Pyta się u babci, gdzie Ania, a ja jej mówię że pojechała do domu z mamą i tatą, a Oliwia pyta - "traktorem???"
 
reklama
no to rozwiązanie zagadki :-)
ogórek ogórek zielony ogórek magarniturek czapke sandały :-):-):-)
kania chciałabym widzieć minę taty :-)
dziulka dialogi twoje z Leane mnie powalają :-)
ida a to piosenka?
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry