reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Witam, dziewczyny ja wlaśnie waham się przed zrobieniem kolejnego testu i tym razem jeszcze cos mnie hamuje...ostatnimi miesiecy jak milam dwie sytuacje ze myslam ze a moze sie udalo robilam test i niestety byl negatywny ostatnio spozniona miesiaczka a myslam ze moze jej wogole nie bedzie juz milam isc do lekarza i przed wyjsciem dostalam spozniona jednak poszlam mowil ze na usg nic nie widac jeszcze ale mam zrobic test objawy mam mdlosci i ciagle siusiam jestem zmeczona i pobolewaja mnie czasem piesi lub takie dziwne czuje swedzenie nie widze aby urosly chodz opinie innych sa inne i nie czuje napiecia jednak jakis ciezar w nich...chce zrobic test jednak czekam na czerwcowa miesiaczke bo jakos zawsze cos mi staje na drodze w kupnie testu...
 
reklama
Dziewczynki taki problem mam... 8 dni spoznia mi sie @... wczoraj zrobilam test, wyszly dwie kreski ale jedna bardzo bardzo bladziutka, za godzinke zrobilam drugi - negatywny, dzis rano kolejny - negatywny.... kurcze martwie sie poniewaz jestem 4 miesiace po poronieniu, na ta chwile nie staramy jeszcze... a jeszcze jakos 3 tyg temu w nocy bardzo bolal mnie zab i najadlam sie ketonalu i pyralginum... potem wizyta u dentysty, znieczulenie... ach.... to nie jest dobry miesiac na Dzidziusia

Wszystkie testy były jednej firmy??? Masz 2 do jednego. Nie ma sensu chyba robić kolejnego testu. Zrób bete- będziesz mieć 100 % pewność.
 
Ja zrobiłam test w dzień spodziewanej @ i to około godz. 21:00 i wyszedł pozytywny. Potem w kolejnych dniach zrobiłam jeszcze 3 testy, każdy z innej firmy, wszystkie pozytywne, także już raczej nie mam wątpliwości... Lekarz powiedział, że może potwierdzić ciążę tak między nami, ale kartę założy dopiero jak będzie tętno płodu.
 
Hejka dziewczyny :) Ja zrobilam test 4 dni po spodziewanej @ (ktorej oczywiscie nie dostalam) i wyszedl pozytywny - dwie kreseczki z tym, ze ta kreska w okienku T (czyli test) byla o wiele jasniejsza od tej w okienku C (czyli contorol). Test nazywal sie Quick Vie - to ten popularny z dzidziusiem (ponoc najlepszy). A do lekarza poszlam 6 dni po spodziewanej @ i nie bylo jeszcze widac zarodka ale endometrium bylo ponad 80% i lekko zakrzywione (nie wiem co to znaczy ale tak mowil lekarz) a to ponoc oznacza ciaze. Kazal mi przyjsc za tydzien, zeby potwierdzic na 100% tak wiec w 14 dniu po spodziewanej @ dowiedzialam sie, ze 2.07.09 na swiat ma przyjsc Konradek :) Zycze Wam dziewczynki abyscie i Wy mialy takie trafne testy jak ja i uslyszaly takie dobre nowiny :)
 
Witam,
mam pytanie, czy w 3-4 miesiącu "potencjalnej" ciąży możliwe jest, żeby test wskazujący negatywny wynik się mylił?
 
Witam,
mam pytanie, czy w 3-4 miesiącu "potencjalnej" ciąży możliwe jest, żeby test wskazujący negatywny wynik się mylił?

Jeśli jesteś 3-4 miesiące w ciąży , to nie powinien się pojawic negatywny wynik. Dla pewności zrób badanie krwi - ono nigdy nie kłamie :)
Piszesz " potencjalnej' ciąży, więc pogejrzewasz że jesteś tak długo w ciąży i nikt tego nie potwierdził? Tzn. nie byłaś jeszcze u lekarza?:szok: Może po prostu @ nie masz tak długo i jesli test wychodzi negatywnie to szybko biegnij do lekarza, bo pewnie jest inna przyczyna braku @.
 
oczywiście, że byłam u lekarza, a ten wykluczył ciążę. Od momentu, w którym mogłoby dojśc do zapłodnienia miałam też 4 okresy, raczej standardowe (zażywam tabletki anty, są więc też regularne, zastanawiam się tylko czy nie są w pewien sposób "sztuczne"). Ciągle jednak nie daje mi to spokoju, wiem, że nie mam powodu, żeby nie wierzyć testom, lekarzowi i okresowi, ale ciągle mój organizm coś marudzi i nie może mi odpuścić.
Przepraszam, że piszę to w tym miejscu (raczej powinnam pisać o tym, że chciałabym żeby test był pozytywny), ale to dla mnie jeszcze nie czas, a po prostu potrzebuję potwierdzenia (chociaż tak naprawdę je już mam i powinno mi wystarczyć... eh). Wszystko siedzi w głowie.
Dziękuję za odpowiedź tak czy inaczej.
pozdrawiam.
 
Witam kobietki. Okres spoznia mi sie juz 14 dni. Robiłam test wyszła JEDNA krecha czyli negatywny a okresu nadal nie ma mam objawy senność zmęczenie rano bark apetytu zawroty głowy czasem lekkie bóle brzucha i mam taki wzdęty brzuch. Jak bym była to gdzieś około 5 tydz. Co o tym sądzicie?? CZekam na odp bardzo proszę
Ps. Robiłam pre test. . .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na forum jestem po raz pierwszy, więc wszystkie Was serdecznie witam:-)
Mój problem dotyczy braku miesiączki obecnie spóźnia sie 14 dni. Przytulaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia około 10 dnia cyklu, a trzy testy ciążowe ( w odstępach kilku dniowych wychodzą negatywnie). Dodam jeszcze, że pięć miesięcy temu urodziłam i po porodzie miałam już 2 razy miesiączke w cyklu 28dniowym czyli jak przed porodem. Nie karmię piersią, nie przeżywam stresów, nie biore żadnych leków. Czy któraś z Was miała coś podobnego?
Co o tym sądzicie?
pozdrawiam
 
Do góry