reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
ja właśnie robiłam pre test i wyszedł pozytywny :-) nie kłamał na szczęście:-):-):-)

W pierwszej ciąży robiłam też pre-test i było ok.
:crazy:Teraz kłamał.:crazy:
Mam również informacje od koleżanki, która podobnie się nacięła.
:szok:Nawet jej mężowi wykrył ciążę:szok:

Dlatego przestrzegam, żebyście nie przeżyły rozczarowania jak ja teraz. :wściekła/y:
 
UWAGA NA PRE-TEST!
Daje wynik FAŁSZYWIE POZYTYWNY!!!:wściekła/y:

Gdy zaczęliśmy się starać o dzidzie kupowałam właśnie ten test i za każdym razem wychodził negatywny ale potem kupiłam inny chyba w rossmanie Amil i wyszedł Pozytywny :-):-):-):-):-).:-). Więc mnie odwrotnie pokazywał !
 
Byłam u ginekologa. powiedział ze wszystko wskazuje na to ze jednak ciąża :)) cieszyłam się jak dziecko. dziś poszłam zrobić betę jak zalecił i teraz się zamartwiam czy wszystko jest dobrze. wyniki dopiero jutro.
Jakbym miała mdłosci, wymioty, albo inne objaw to moze bym sie uspokoiła. a Tak tylko lekko pobolewa mnie brzuch - czuje raczej takie napiecie
 
Czesc sluchajcie mam problem robilam test i wyszedl negatywnie a tu okresu nie widac troszke boli mnie brzuch i chodze co chwile do wc nawet jak mam zrobic 2 kropki ale mi sie bardzo chce tak czuje nie wiem co mam teraz robic ? Czy moge byc w ciąży?
 
Czesc sluchajcie mam problem robilam test i wyszedl negatywnie a tu okresu nie widac troszke boli mnie brzuch i chodze co chwile do wc nawet jak mam zrobic 2 kropki ale mi sie bardzo chce tak czuje nie wiem co mam teraz robic ? Czy moge byc w ciąży?

Przyczyn może być wiele spóźniajacego się okresu. Ale może kup inny test i go zrób. Jeśli wyjdzie negatywny to raczej nie jesteś w ciąży ... No chyba że będzie kłamać. Ale ją chyba też tak chodziłam na początku ciąży siku! A piersi Cię nie bolą ?
 
no bola mnie wszystko tak jak by mial byc okres a tu okresu nie ma bede sie cieszyc jak bede w ciazy bo zawsze o tym marzylam :) pije tak jak zawsze a bradzo czesto chodze do wc
 
Byłam u ginekologa. powiedział ze wszystko wskazuje na to ze jednak ciąża :)) cieszyłam się jak dziecko. dziś poszłam zrobić betę jak zalecił i teraz się zamartwiam czy wszystko jest dobrze. wyniki dopiero jutro.
Jakbym miała mdłosci, wymioty, albo inne objaw to moze bym sie uspokoiła. a Tak tylko lekko pobolewa mnie brzuch - czuje raczej takie napiecie

Kochana jeśli jesteś faktycznie w ciąży to tylko się cieszyć że nie masz mdlosci wymiotow itp. Na początku strasznie bolały mnie piersi nawet w staniku nie mogłam chodzić bo tak bolały sutki:-( a nudności miałam od 7 tyg aż do 19 bo właśnie parę dni temu przeszły.:-). Wytrzymaj do jutra na wynik i jeśli się potwierdzi to ciesz się ciąża dopóki nie dopadna Cię jakieś typowe objawy -ciąży bo to koszmar uwierz :-):-).
 
reklama
Do góry