reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

mam wynik z bety to 132,6 mIU/ml. cieszę się bardzo ale i bardzo niepokoje, bo na usg nie było nic widać . obawiam się , że to ciąża poza maciczna sama już nie wiem.

Ty się kochana nic nie martw! Trzeba czekać...:tak:mi tez ginka kazała czekać bo nic nie było widać:tak:
Nic sobie nie wkręcaj i nie schizuj! :-) meliski się napij :-D
(ja tu takie rady daję a jutro mam połówkowe usg i sama się stracham:-))
 
reklama
dzięki za słowa otuchy, za kilka dni powtórzę badanie a potem spowrotem do gina.:zawstydzona/y: chciałabym zobaczyć fasolkę na monitorze tego usg.pozdrawiam i też mocno trzymam kciuki.:tak:
 
No kochana gratuluję!!! Włącz spokój tak mój gin mawia, że jak się będziemy stresować to dopiero zaczną się kłopoty :tak: Tak więc słuchaj mądrych słów ja po kilku konowałach w końcu trafiłam na mądrego lekarza który nie zastrasza. Na kolejnej wizycie zobaczysz śliczną fasolkę. Jeden gosć jak u mnie nie zobaczył echa w 6 tygodniu tylko pęcherzyk ciążowy to mówił eeeeeeeeee niech pani nie myśłi że to ciąża i machał głową krzywiąc się.. Normalnie:wściekła/y: Potem poszłam do gin z polecenia no oczywiście prywatnie za 2 tygodnie a on mówi żeby zapomnieć o wszystkim odpoczywać i sprawiać sobie drobne przyjemności a echo to on czasem dopiero w 10 ty lub 12 widzi wszystko zależy bo czasem nawet mówi że do zapłodnienia może dojść przed samą miesiączką. Takie psikusy też się zdarzają. Hi hi. I co jestem w 18 tyg. ciąży i wszystko ma sie dobrze u mnie. A w pierwszej ciąży miałam podobnie a lekarz który na zabieg chciał mnie umawiać usunięcia nierozwiniętej ciąży to potem mnie z córką ze szpitala wypisywał. Ajjj szkoda gadać. Bes stresu:-)
 
a czytałaś ulotkę dołączoną do testu? jest napisane zeby robić dniu spodziewanej miesiączki, czyli moze wyjsc przed @ negatywny bo zrobisz za wczesnie. Musisz zaczekać przynajmniej 14 dni od owu zeby był wynik miarodajny. Jak nie masz pewnosci idz do labo i zrób badanie krwi
 
ale problem w tym ze przed @ byłam u lekarzai powiedział ze może byc to poczatek ciąży i do tego bliżniaczej dlatego pytam czy po okresie test może wykazać inny wynik

ps.w poniedziałek mam wizyte u gina dlatego nie robię testu a chciałam się poradzić
 
Testy ciążowe teraz są bardzo czułe, ale najlepiej robić najwcześniej w dniu spodziewanej @, nie wczesniej, bo mogą dać wynik fałszywy.Poczekaj wobec tego na wizyte u lekarza i zobaczysz co tym razem ci powie.A @ wogóle Ci się spóźnia?
 
Sandro, takich wątków były już dziesiątki. Wystarczy poszukać. Wystarczy również przeczytać ulotkę dołączoną do dowolnego testu, naprawdę.
 
reklama
tak. u mnie było tak: okres powinnam mieć 30.08. nie dostałam, 4.09 robiłam test i była... 1 kreska, a potem 9.09 były już 2 więc jak widzisz różnie to bywa... :-)
 
Do góry