reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Mi pokazala sie 1 kreseczka a tescik zrobilam po 8 dniach od ewentualnego zaplodnienia... Mogl byc zfalszowany??
8 dni od zaplodnienia?? ejjj no... rozumiem 8 dni po spozniajacej sie @.... no wez tej...... odczekaj swoje!!!!!!!!!!
mi po 5 dniach po spodziewanej sie @ zrobilam test i wyszedl pozytywnie, ale mojej kumpeli do tzreciego miecha robil sie negatywny!!!!!!
 
reklama
Na forum jestem po raz pierwszy, więc wszystkie Was serdecznie witam:-)
Mój problem dotyczy braku miesiączki obecnie spóźnia sie 14 dni. Przytulaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia około 10 dnia cyklu, a trzy testy ciążowe ( w odstępach kilku dniowych wychodzą negatywnie). Dodam jeszcze, że pięć miesięcy temu urodziłam i po porodzie miałam już 2 razy miesiączke w cyklu 28dniowym czyli jak przed porodem. Nie karmię piersią, nie przeżywam stresów, nie biore żadnych leków. Czy któraś z Was miała coś podobnego?
Co o tym sądzicie?
pozdrawiam


Testy testami, ale najleiej zrobić w takiej sytuacji badanie krwi. Mi lekarz potwierdził 6 tygodniową ciążę której ani jeden (3 testy) test nie wykrył :eek:
 
:tak:
moje 2 kreseczki zobaczyłam tydzień po terminie @ :tak:
test robiony "w terminie" wyszedł negatywny :szok: ale widzę, że to norma i inne mamusie tu też tak miały :-)
 
witam was. mam ten sam problem 27.08.2009r. miałam miesiączke następny jej termin przypadal na 22.09.2009r. , ale nie nadeszła , zrobiłam test dzień po spodziewanym terminie i jedna kreseczka. dziś jest 32 dzień cyklu idę do gina napewno będe brać luteiną . Piersi nie bolą, nudności brak. choć liczę na cud.
 
Hej mika zrób Betę w krwi badanie kcsztuje ok. 30 zł a masz 100% pewność jeśli okres ci się spoźnia. Mi testy wychodziły negatywnie i dopiero to badanie wykryło ciążę. Testy z moczy są czułe od wartości 25 Beta HCG a ciąża jest od 5,5. Wiadomo że stęzenie w moczu jest mniejsze niż we krwi. Pozdrawiam.
 
Ja zrobiłam test 4 dni od spodziewanej @ i wyszedł pozytywnie, potem robiłam nastepne, bo nie wierzyłam,że się udało, a dla pewności zrobiłam Beta HCG, który 100%potwierdził,że zostane mamą.Te z nas, które maja problemy z testami, niech robią z krwi - jest na pewno najwiarygodniejszy;)
 
jestem po badaniu u gina, z takim samym problemem zjawiła się u niego pacjentka przedemną. Test nie wykazał ciąży , brak większych jakiś objawów ciąży a usg pokazało małą fasolkę. Usg nie pokazało pęcherzyka ale doktor mowi że macica jest rozpulchniona dziś rano zrobiłam beta HCG czekam na wynik i zciskam palce.
 
oczywiście chodzi o moją osobę , usg nie pokazało pęcherzyka ale lekarz twierdzi , żę może być jeszcze za wcześnie by cokolwiek zobaczyć sprzęt nie był bardzo nowoczesny no cóż czekam wynik bety.
 
reklama
mam wynik z bety to 132,6 mIU/ml. cieszę się bardzo ale i bardzo niepokoje, bo na usg nie było nic widać . obawiam się , że to ciąża poza maciczna sama już nie wiem.
 
Do góry