reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

no bola mnie wszystko tak jak by mial byc okres a tu okresu nie ma bede sie cieszyc jak bede w ciazy bo zawsze o tym marzylam :) pije tak jak zawsze a bradzo czesto chodze do wc

No to ja tak się czułam na początku jak jeszcze nie zrobiłam testu. A test zrobiłam chyba piątego dnia spóźniajacego się @ :-):-):. W takim bądź razie może zrób jeszcze test albo test na krew będzie pewny chociaż :-):-). I oczywiście życzę aby tam już była fasolka :-)
 
reklama
Aniu rozumiem ze zrobiłaś taki test sikany. one nie są w tą stronę wiarygodne. Lepszy jest test krwi - badanie stężenia hormonu HCG we krwi.
Idź jutro do laboratorium i zrób taki test. koszt ok 30 zł - zależnie od labory. wynik będzie w następny dzień
głowa do góry :)
 
ja miałam na odwrót, dość szybko pojawiło się większość objawów, więc zrobiłam test i wyszedł pozytywny, lekarz nie potwierdził ciąży i po 15 dniach (w tym 10 brania luteiny) wrócił okres - także u mnie pomylił się w drugą stronę i nie zawsze można im ufać.
 
Dziewczynki taki problem mam... 8 dni spoznia mi sie @... wczoraj zrobilam test, wyszly dwie kreski ale jedna bardzo bardzo bladziutka, za godzinke zrobilam drugi - negatywny, dzis rano kolejny - negatywny.... kurcze martwie sie poniewaz jestem 4 miesiace po poronieniu, na ta chwile nie staramy jeszcze... a jeszcze jakos 3 tyg temu w nocy bardzo bolal mnie zab i najadlam sie ketonalu i pyralginum... potem wizyta u dentysty, znieczulenie... ach.... to nie jest dobry miesiac na Dzidziusia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Angelka123 niby mówią, że nawet słabo widoczna kreseczka może oznaczać ciążę, ale jak pokazuje przypadek Kropelki18 testy wiarygodne nie są. Ja robiłam test tydzień po spodziewanej miesiączce i test nie wykrył ciąży, natomiast 2 tygodnie poźniej już tak.
 
Do góry