reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

wiadomość od kasia0305:


Jestem w szpitalu. Odeszły mi wody w nocy. Skurczy nie mam, ale i tak ma być cc. czekam na lekarza. Mała nie chce czekać. Pozdrawiam
 
reklama
Cześć. Tu mcgosia83 Byłam dziś na KTG słabo dziś małego czułam i już mnie zostawili na patologii - tym bardziej, że mam cukrzycę. Jutro mam mieć badania i ordynator zdecyduje kiedy mają mi wywołać poród. Szyjka nadal długa i zamknięta, ale mam nadzieję, że 2 tyg nie będą czekać. Pozdrawiam :)
 
mag007 napisała o 00:29

Przepraszam, że późno. Odeszły mi wody, jedziemy na IP. Mam głupawkę. Buziaki. Trzymajcie kciuki.

Rano odpisałam, że mam nadzieję, że jest już po jeśli tak to Gratulację, odpisała:

No niestety wody odeszły ale rozwarcie średnie, dopiero się rozkręcamy :(
 
mcgosia83

W nocy dostałam skurczy, trzymają mnie cały czas. Ordynator mnie zbadał, szyjka miękka i przepuszcza 1 palec. Podpięli mi cewnik do szyjki z solą fizjologiczną i jutro lub pojutrze mam urodzić kloca 4 kg :) Pozdrawiam.
 
Wiadomość od burzy z 16.34:

" Hej kochana. Tu burza z BB jestem w szpitalu. Lekarz zadecydował, że jutro zrobią mi cięcie, bo na usg wyszło, ze dzidziuś waży sporo ponad 4kg. A jak tam dziewczyny, któraś się rozpakowała? Pozdrów wszystkie i trzymajcie kciuki."

w odpowiedzi na mojego smsa:

" Tak naprawdę to dopiero zaczynam myśleć o cc, że to już jutro, ale wierzę że lekarze wiedzą co robią. Jutro jak już trochę dojdę do siebie to napiszę SMSa".
 
MCGOSIA83

Mikołaj urodził się 16.03.2010 o g. 00:05 przez cc. Waży 3920 i ma 56 cm. Jest śliczny świetnie ssie cyca i robi furorę u pań, które się nim zajmują. PS. Wycierpiałam się za was wszystkie więc lekkich porodów życzę.
 
reklama
Do góry