reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Welcome to Rybnik :)

A ja z innej beczki wrócę do tematu sobotniej strzelaniny w Boguszowicach. To się działo na ulicy gdzie mieszka moja siostra. Ten co strzelał to sąsiad z naprzeciwka. Na dodatek dziewczyny (córki mojej siostry) były same w domu bo moja siostra grała na weselu (mają ze szwagrem zespół), na którym myśmy się z moim mężem bawili bo to było wesele kuzynki męża. No i mieliśmy niezłego stresa zwlaszcza jak dzwonikiśmy do dziewczyn sprawdzić czy wszystko ok a w telefonie ciągle było słychać strzały. Masakra!
 
reklama
nagini Mnie czop odszedł przy Maksiu tego samego dnia, kiedy się Maks urodził, a przy Aleksie dokładnie dwa tygodnie wcześniej :) Także bez paniki :)

ewusek Mam nadzieję, że siostrzenice trzymają się dzielnie... Bo, powiem szczerze, że ja potrzebowałabym po czymś takim solidnej terapii...
 
Póki co nie ma tego więcej, więc może to nie czop? Z drugiej strony co może być jeszcze takie kleisto-mazisto-ciągnące i podbarwione na brązowo...? Ale tego nie było, aż tak dużo, więc jak coś to tylko fragment czopa a nie cały. Nie wiem za dużo myślę. A co do tych siostrzenic - ja też bym chyba terapii potrzebowała po czymś takim.
 
A ja dodałam właśnie kilka fotek moich chłopaków do profilu :D Teraz czekają, aż administrator je zaakceptuje :D
Co tam u Was, dziewczynki?? ;) U mnie nuuuda... Ja chora, Aluś śmieje się coraz fajniej, a Maksio dalej nie chce robić siusiu i kupki do ubikacji czy nocnika... :(
 
hej dziewczyny:-D
pamietacie jak pisalam o moim zebie... wiec takowy mi wypadl:wściekła/y:
w przyszlym tygodniu wesele... masakra:wściekła/y:
ja zawsze musze cos narobic:sorry2::sorry2::sorry2:
od poniedzialku szukam dobrego dentysty ktory mi zarobi na cito:sorry2::sorry2::sorry2:

przy Syli czop wypadl mi trzy dni przed porodem...a przy Oli tydzien przed:-D:-D:-D
 
basia A byłaś u Kaszy się pytac o ząbka?? Ma całkiem dobre ceny (prywatnie przyjmuje), a ja jestem bardzo zadowolona z jego usług. Leczy nawet bez borowania :D Chcesz namiary??
 
reklama
Do góry