reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Mnie opadał dopiero, jak mi wody odeszły, albo raczej mi odeszli ;P Bo miałam przekłuwany pęcherz płodowy za każdym razem. Ale ile, to ja nie pamiętam...
 
reklama
Łaaaaaa, Basia, a wiesz, że właśnie tutaj weszłam, żeby Cię zapytać, czy znasz już płeć dzidziusia??? No to teść będzie chyba niepocieszony...? ;) Najważniejsze, że dzidzia zdrowa!!! Pozdrawiam! :)
 
Witam dziewczyny
Jestem mama dwóch chłopaków.Marcin 3 lata i Sebastian 7 lat.
Obaj zaczeli edukację.Seba szkolną,Marcin przedszkolną.
Sebastian zachwycony szkołą.I mnie to bardzo cieszy :-)
Marcin miał trudne początki ,płakał bidul jak go zostawiałam,ale dziś chyba już zrozumiał o co chodzi i poszedł chętnie.
Mieszkamy w bloku,na niedużym osiedlu.Jest w miarę spokojnie.
No nie wiem co jeszcze napisać?Jeśli macie pytania to pytajcie:angry::-D
 
reklama
Justyna, witaj na forum!

Natusa, zapytam tak z ciekawości - zdecydowałaś się na tą szczepionkę "zespoloną" (kilka w jednym) czy szczepisz małego w "zwykłym" trybie...? Dostałam ostatnio jakieś ulotki i foldery na ten temat i sama nie wiem, co jest lepsze dla dziecka.
 
Do góry