reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

to telefonicznie się rejestrujesz, nr 32/ 42-36-526 w godzinach: poniedziałek i czwartek: 15.30-19.00, wtorek: 10.00-14.00, środa i piątek: 9.00-12.00. A przyjmuje na ul. Broniewskiego 23 w Rybniku. To jest na Nowinach w pawilonie Wanda po tej samej stronie, co poczta i kwiaciarnia :D I naprzeciwko bloku, w którym mieszkam :D
 
reklama
basia I jak tam ząbek?? :)

Mojemu Alusiowi przeszła w końcu biegunka!!!!!! ;D Ale zaczęły się zatwardzenia :/ I bądź tu człowieku mądry... ;P
 
ach... szkoda gadac
dzwonilam do zabrza ze przyjade czy mi zrobi tego zeba... on ze tak...
ja przyjezdzam wchodze do gabinetu a on do mnie ze jednak nie:////
myslalam ze go zabije...
robie na kosciuszki... dzis ide po odbior zeba i rwac to co zostalo:/
 
Hej. Basia potem daj znać ile całość będzie Cię kosztować i czy bardzo wszystko boli bo mi też mój Jaś wybił zęba ale u mnie to 4 ...

Dziewczyny może byśmy się gdzieś spotkały ? Kurcze bo wszyscy organizują spotkania a my nie bardzo a przecież tak blisko mieszkamy ;)
 
witam:-)
jakos nie mam ostatnio weny do pisania więc tylko melduję że żyjemy a jesli chodzi o spotkanie to my jesteśmy chętni:-)
 
My też :D Chociaż do czwartku to Maksia nie mam. U babci baluje :D I w czwartek idziemy z Muminkiem (czyt. Alusiem :D) na szczepienie. Oj, ale ja tego nie lubię...
 
wiec ja za zeba, wyrwanie i porzadne znieczulenie dalam 250 na kosciuszki... lekarz nazywa sie SLAWOMIR SKULSKI.
narazie nie moge ubrac bo leci i boli... ale jest super zrobione
 
reklama
Cześć :)
Pamiętacie może ile przed porodem obniżyły się Wam brzuchy? Bo mi w zeszły weekend mocno opadł i teściowa pielęgniarka wróży mi, że to już maksymalnie tydzień ;) Niestety jak mi opadł brzuch to mi wyskoczyło na dole trochę rozstępów grrrrrrr
 
Do góry