reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

AnOoLa znam ten ból... Maks na szczęście szybko zaczął przesypiać noce. Tylko co z tego, jak teraz zacznie się od nowa :-pMam nadzieję, że Aleks będzie pod tym względem podobny do brata. Najgorzej, jak dziecko ma kolki w nocy... To dopiero makabra... Nie dość, że człowiek się nie wyśpi, to jeszcze dodatkowo cierpi razem z dzieckiem...
 
reklama
Witam! Ja będę rodzić we wrześniu i jestem z Rydułtów - tutaj też się wybieram na porodówkę! To moje pierwsze dzieciątko, prawdopodobnie córeczka :-).
Anoola - czy możesz napisać, jak się nazywa ta świetna położna z rydułtowskiej porodówki?
Chapicha - kiedy rodzisz? Nie zapomnij zdać relację, jak to jest w tych Rydułtowach (a tych wybojów na drodze z Rybnika rzeczywiście nie zazdroszczę, zwłaszcza teraz, kiedy są objazdy...).

Pozdrawiam słonecznie (bo własnie u mnie słoneczko wyjrzało! ;-))
 
Marbus ja na dniach jestem:), dzisiaj drugi dzień po terminie :).

A już z doświadczenia wiem, że w Rydułtowach jest całkiem, całkiem :)),
 
marbus gratulacje córeczki (prawdopodobnie) :-D Nie zapomnij się w tym upewnić, bo mój synuś na przykład miał być dziewczynką :szok: Ale jakoś mu sie odwidziało :-p
 
dziewczyny wpadam do was z zapytaniem... wybieram się z dzieckiem do Rybika do parku dinozaurów i bajkolandi czy jak to tam się zwie, ale trochę w ciemno. Może wy mi napisze czy warto? czy jest fajnie? co bardziej sie opłaca?park bajek czy dinozaurów?

Z góry bardzo dziękuje i życzę wam miłego dnia :-)
 
-Lorelain- W tym bajkowym parku nie byłam, ale ten Park Dinozaurów bardzo przypadł do gustu mojemu synkowi. Fajne miejsce, dziecko może się pobawić w tej piaskownicy wielkiej, także polecam :-D
 
Witam! Ja będę rodzić we wrześniu i jestem z Rydułtów - tutaj też się wybieram na porodówkę! To moje pierwsze dzieciątko, prawdopodobnie córeczka :-).
Anoola - czy możesz napisać, jak się nazywa ta świetna położna z rydułtowskiej porodówki?
Grażyna Pawełek.. :)
naprawde anioł nie kobieta !
o wszystko pytała , wszystko pokazała.. pomagała w oddychaniu.. do samego końca mnie masowała ale jak ujrzała główkę Majki na sam koniec dopiero wtedy mnie naciela mowiac ze główka nie miala szans przejsc :)

no i dziewczyny nie zapomnijcie zabrac ze sobą wody do picia..:)
mi polozna wrecz nakazala zabrac ! i wierzcie ze baaardzo pomaga :)

Chapicha ja dopiero 10 dni po urodziłam i to wywołany miałam teroretycznie poród.. ze 3 kroplówki OXY i nic.. dopiero masaż szyjki pomógł.. :)

a kiedy masz sie stawic do szpitala?
 
Szkoda, że żadna z Was nie zna nazwiska fajnej połoznej z Rybnika... :-( No nic, chyba będę musiała nadrobić te braki i sama Wam powiem, jak się dowiem z autopsji :-p
 
reklama
marbus gratulacje córeczki (prawdopodobnie) :-D Nie zapomnij się w tym upewnić, bo mój synuś na przykład miał być dziewczynką :szok: Ale jakoś mu sie odwidziało :-p

No tak, wszystko się może zdarzyć... ;-)

Anoola - dzięki za szybką odpowiedź! Będę pamiętać to nazwisko, które mi podałaś! :-)
Chapicha - trzymam kciuki, będzie dobrze! :cool2:
 
Do góry