reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
ewusek Dzięki, jakoś się trzymamy :tak: Jutro idę na kontrolę do szpitala i troszkę się denerwuję. Jakby co, to mnie zostawią na patologii... Wcale mi się to nie uśmiecha... No ale jak już mnie wsadzą do szpitala, to bez Bąbla się nie ruszę :-D
 
Hej dziewczyny:-)
Może i ja się do Was mogę przyłączyć? Właściwie teraz mieszkam w Zabrzu, ale pochodzę z Leszczyn..Moja Marysia urodziła się w Rybniku:-)..
Pozdrawiamy
 
maxwell Mam pytanko ;-) Już tu wszystkich molestuję, a skoro rodziłaś w Rybniku, to znaczy, że możesz coś wiedzieć :tak: Pamiętasz może nazwisko położnej, która ci przyjmowała poród? Jak tak, to czy polecasz ją, czy nie bardzo...
Ale jestem wychowana... Nawet się nie przywitałam :sorry2: Naprawiam, błąd: WITAM SERDECZNIE :-D
 
maxwell Mam pytanko ;-) Już tu wszystkich molestuję, a skoro rodziłaś w Rybniku, to znaczy, że możesz coś wiedzieć :tak: Pamiętasz może nazwisko położnej, która ci przyjmowała poród? Jak tak, to czy polecasz ją, czy nie bardzo...
Ale jestem wychowana... Nawet się nie przywitałam :sorry2: Naprawiam, błąd: WITAM SERDECZNIE :-D
Rodziłam w pod koniec listopada, ale położną pamiętam do dziś..Była bardzo sympatyczna i bardzo mi pomogła.Nazywa się Basia Marzec:-):tak:.W ogóle mam bardzo fajną panią ginekolog, do której chodzę. Ona akurat miała wtedy dyżur i też mi pomogła przy porodzie.Może słyszałaś -dr Anna Krzak-Bieńkowska..
 
maxwell A słyszałam, a nawet dwukrotnie miałam z nią przyjemność... Niestety, na mnie nie zrobiła dobrego wrażenia... To nieco dłuższa historia, ale potraktowała mnie paskudnie. Może miała gorszy dzień ;-)
Ja normalnie do Szmita chodzę. Może go kojarzysz, może nie, też w szpitalu pracuje.
Dzięki za nazwisko, z pewnością się przyda ;-)
 
reklama
Do góry