reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Jeszcze raz witam serdecznie : -)

Coś więcej o sobie :) Mam 26 lat, jak wiecie jestem z Jastrzębia, jestem w ciąży po raz pierwsze, co się wiąże z tym, że wszytsko jest dla mnie zajebiście nowe i nieznane :D
Ciąża przebiega u mnie znakomicie, dolegliwości nie miałam żadnych poza sennością, która mi towarzyszyła około dwóch tygodni i zgagą :) Ale trwała krótko :) Brzuszek mam jeszcze stosunkowo mały, przytyłam jedynie 1,5 kg :D
Noi to będzie SYN :D

I cecha charakterystyczna dla mnie:
- pożeram masowe ilości kapusty kiszonej i ogórków kiszonych - ale żeby nie było, to przed ciążą też tak miałam :D
 
reklama
Ha, to ja znam taką, która w ciąży jadła ogórki kiszone z nutellą :D

ewusek, Byłyśmy dzisiaj w Twojej okolicy, to znaczy przeszłyśmy przez lasek :) W fajnym miejscu sobie zamieszkujesz :) To kiedy możemy się wbić?? :D

I ponownie zapytuję: CO Z TYM SPOTKANIEM?? Ja, Malwina i Monika już jedno mamy zaliczone, a reszta to co?? :D
 
Cześć dziewczyny! Sorry że sie tak długo nie odzywałam ale byłam chora i ja i moje łobuzy i w ogóle nie miałam czasu usiąść do kompa. A poza tym zwykle piszę z pracy bo w domu mam taki złom że nerwy mnie biorą jak coś na nim mam robić.
Przede wszystkim Nuuuuśka GRATULACJE!!!! Witamy małego Oleczka na świecie!
Dzikuska - witaj i zaglądaj jak najczęściej.
A do mnie możecie wpaść choćby w tym tygodniu. Tylko zgadajcie się kiedy wam pasuje.
 
Nie taki straszny??!!??!! Ależ jaaaasne :D:D:D

Nie no, bywa ciężko... Ale porządne znieczulenie dużo daje. Jak masz taką możliwość, gwiazdeczko, to skorzystaj z tego. Normalnie ZZO jest płatne słyszałam, że nawet 500zł (ile w tym prawdy, to nie wiem), ale tu u nas za darmola :D
 
Nie taki straszny??!!??!! Ależ jaaaasne :D:D:D

Nie no, bywa ciężko... Ale porządne znieczulenie dużo daje. Jak masz taką możliwość, gwiazdeczko, to skorzystaj z tego. Normalnie ZZO jest płatne słyszałam, że nawet 500zł (ile w tym prawdy, to nie wiem), ale tu u nas za darmola :D

myśle ze sie zdecyduje oczywiscie jesli nie bedzie jakis przeciwskazan ale tez słyszałam ze duzo zalezy od personelu ale ile w tym prawdy to nie wiem ;/

dzieki dziewczyny
 
reklama
Witam wszystkie mamy!
To mój pierwszy post, dlatego nie najedzcie na mnie zbytnio jak cos zle napisze.

Mam 21 lat i jestem prawdopodobnie w drugiej ciąży (spoznia mi się okres 2 tygodnie). Pierwszą ciąże prowadzłiła mi pani doktor z Rydułtów jednakze nie do konca jestem zadowolona z jej usług. Cały czas wmawiała mi ze mam napięty brzuch i przez to co 3 tygodnie lądowałam z rydułtowskim szpitalu. Sam poród odbył się bez komplikacji i bez zastrzeżen do personelu. Dzis moja córka ma 2 latka.


Mam do was jednak pytanie czy polecicie mi jakiegoś dobrego ginekologa - oczywiscie prywatnie najlepiej rownież z rydułtów???? i podacie mi kiedy i w jakich godzinach przyjmuje. Niestety w internecie bardzo trudnoznaleść info na temat w jakich godzinach lekarze przyjmują prywatnie.
 
Do góry