reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Nuuuuśka GRATULACJE!! Ale ma fajną datę urodzenia. Zwłaszcza, że ja się hajtałam 10.11.2007r :D:D:D :) A gdzie jest zdjęcie, ja się grzecznie zapytuję :)
 
reklama
hehehe zdjeciucho wrzuce jeszcze w tym tygodniu :D hehehe alez on jest slodki, mowie Wam :))) Nic tylko je, spi i wali zolte kupska :D:D A Ola od lozeczka nie odchodzi, wczoraj nawet dobranocke ominela ;D:D
Nooooo to teraz kolej na trzecia i ostatnia....coreczke :D:D Bo mnie sie marzy :p Tatus juz dostal swojego synusia a ja chce jeszcze jedna coreczke :D:D
 
UUUU rozkręcasz się, dziewczyno :D Ale wiesz, ja też chciałabym jeszcze córcię... Ty przynajmniej nie jesteś zdominowana przez facetów!! U mnie jest 3 na 1... I do tego nasz królik też jest MĘŻCZYZNĄ!!! I gdzie tu sprawiedliwość... :p No ale opowiadaj o szczegółach :) Jak się rodziło :D:D
 
reklama
Do góry