reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Ewusek dziękuje za miłe słowa o mojej córci :tak::-)a jeśli chodzi o lęki Twojego Adasia to pewnie taki etap moje dzieci tez od małego usypiają po ciemku ale pamiętam że był taki okres że musiałam im zaświecac w pokoiku maleńką lampkę bo Ola się bała ale to juz mineło i pewnie u twojego szkraba też minie:tak:a o górnikach słyszłałam co nieco rano i tez zawsze jakos to przeżywam mimo że mój nie pracuje na kopalni ale wyobażam sobie co czują teraz te rodziny.......
Natusa jak dziś Aluś????????
 
reklama
Aluś nie wymiotował od wczoraj, ale dalej ma gorączkę, słaby jest i nie ma apetytu... Za to obawiam się, że Maks też to złapał... Oj, jak tak dalej pójdzie, to mnie na Gliwickiej będziecie odwiedzać :D
 
Dobrze że juz nie wymiotuje ale dawaj im pic wodę albo odgazowaną coca cole co chwile po łyczku (Aluś to nie wiem czy może Coca -cole ale Maksowi możesz po troszke podawac podobno dzobrze działa na rewolucje żołądkowo -jelitowe)a tak wogóle to panuje chyba jakis wirus bo mama mi wczoraj dzwoniła że od brata córcia wczoraj i przed wczoraj wymiotywała i miała biegunkę
 
Generalnie to Aluś ma zapalenie ucha z zaciekami do gardła. A biegunkę swoją drogą...
O coli wiem :) Już od daaaawna stosuję to sama na biegunki i problemy żołądkowe. Maksowi też pomaga. Alusiowi jeszcze nie zaryzykuję dać tego... Nie chcę jeszcze pogorszyć jego stanu...
 
Czesc dziewczynki :):)

Cisza spowodowana zlosliwoscia rzeczy martwych czyli internetu :| dopiero dzic wreszcie cos sie obudzilo uch, bo przez ostatnie pare dni nie umialam zadnej stronki zaladowac wrrr....widze Natusa, ze chorobsko dopadlo :( niedobrze, uwazaj na uszka, u mojej Olusi ehh przez blad i niedoleczenie lekarzy, z pozoru zwykle zapalenie uszka skonczylo sie na dzien dzisiejszy stwierdzonym obustronnym niedosluchem przewodzeniowym :(:( To co przeszlysmy i przechodzilysmy to po prostu masakra, 2 operacje, teraz czeka Nas kolejna.
A zmieniajac temat, lykam caly czas magnez, plamienia ustaly tak jak pisalas :) robie sie juz calkiem jak wieeeeelka pileczka :D aaa i w czwartek bylam ogladac Szpital, tzn. na trakt porodowy Nas nie wpuscili, bo bylo pelno, ale rozmawialam z hmmm....sadze ze to byla glowna oddzialowa, powiedziala mi wszystko co i jak, na szczescie nic sie nie zmienilo,choc najlepsze haslo jakie uslyszalam to odnosnie znieczulenia zzo " Tak, jest bezplatne ale powiedzmy na zyczenie". Oczywiscie chodzi o to, jak to potem Pani probowala wytlumaczyc, ze zalezy to od oceny rozwarcia itd.ale wiadomo, ze im zalezy rowniez i w najwiekszej mierze na kasie, bo jesli my za to nie placimy, to wiadomo, ze zbytnio skorzy do tego zeby zzo podawac to oni nie sa :| Ale ja sie nie dam tak latwo :D
 
Uuuuuu.... Ale tu cisza.....
Natusa jak tam Aleks? Martwię sie że się nie odzywasz :-(
Nuuuuśka życzę żeby ci szybko zleciał czas do porodu, bo wiem z autopsji że ta końcówka najbardziej się dłuży. Dobrze że chociaż masz już znowu neta :-)
 
witam w tą paskudną pogodę
Natusa jak Aluś?
Malwina już w PL???
Nuuuśka jeszcze troszkę i już będzie po wszystkim i masz racje nie daj się po co masz płącic za coś jak jest za darmo...a z uszkami Olusi to jak przeczytałam to jestem w szoku biedna......mój Mateusz tez często miał coś z uszkiem i aż sie wystraszyłam. A jak Olusia ze słuchem po operacjach jest poprawa???
 
reklama
Nuuuuśka To musiała mieć pecha Olusia... Ja od niemowlaka mam co chwila ostre zapalenie ucha i to wszelkiego rozmiaru i kształtu. No i głucha to jestem tylko jak, coś ode mnie chcą, a ja śpię :D A tak serio, mój A. stracił całkowicie słuch w jednym uchu, jak miał 10 lat. Nie wiadomo, dlaczego, ale podejrzewają, że przez nadużywanie antybiotyków. I jest to możliwe. A jakie ma Ola rokowania? Jest szansa na całkowitą poprawę słuchu?

A odpowiadając na pytanie, Aluś bez zmian. Tylko nie śpi po nocach, dlatego odsypiam jak i gdzie się da ;) Dzisiaj przyjedzie moja mama, to se pośpię z godzinkę czy dwie... Jak tylko wrócę z apteki... Przez te pier****e zastrzyki Aluś teraz ma biegunkę giganta... DOSŁOWNIE woda z pupki mu leci...
 
Do góry