reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
malwina Pielęgniarka przychodzi nie wiadomo po co. Bo taki przepis wszedł głupawy. A teraz na zastrzyk to musiał A. z nim jechać, bo już pielęgniarka nie przyjdzie. Ach to wszystkie bez sensu jest takie...

ewusek Ja też mam słabą silną wolę :D Ale fajną dietkę mam, że se nawet na niej czasem coś podgryzę i dalej chudnę :) Najpierw byłam na diecie Dukana, ale mi nerki siadły. Przeszłam na starą, dobrą dietę Diamondów i chudnę sobie :) Zapraszam na wątek https://www.babyboom.pl/forum/diety-diety-f35/dieta-diamondow-alternatywa-dla-diety-dukana-d-44972/ Tam więcej szczegółów i nawet jakieś przepisy się pojawiają :)
 
Natusa dużo dużo zdrówka dla Alusia oj bidulek meczy się pewnie.Dobrze że chociaż w szpitalu was nie zostawili....
Nuuuśka spóźnione ale szczere życzonak dla Olusi STO LAT!!!
 
a to tak na poprawę humoru;-)

Byla sobie taka marysia. nie chodzila do kosciola./ pewnego razu postanowila jednak ze sie tam wybierze. gdy weszla do swiatyni wierni spiewali piesn "o maryjo witam cie". zadowolona z przywitania marysia usiadla w lawce. po mszy znow spiewali piesn "o maryjo zegnam cie" zadowolona marysia z usmiechem zaprosila wszystkich do siebie. juz miala wychodzic kiedy w konfesjonale zobazyla jeszcze jedna osobe. nie wiedzac kim jest ani co tam robi wystrzelila: "A TY JAK SIE WYSROS TO TYS PRZYC"




Murzyn pracował na budowie. Podczas pracy odcięło mu dwa palce wskazujący i środkowy. Murzyn postanowił pojechać do szpitala, aby przyszyli mu palce:
- Niech pan przyszyje mi 2 czarne palce - mówi murzyn do lekarza.
- A skąd ja panu wezmę 2 czarne palce?
- Niech pan przyszyje mi palce!
- Ale nie mamy czarnych palców są tylko białe.
- Dobra niech będą te białe.
Wracając autobusem ze szpitala z przyszytymi palcami do murzyna podchodzi starszy pan i mówi:
- Pan kominiarz to chyba od dziewczyny wraca...
 
Witam sie z rana :-)
Natusa dzięki za link :-)
Monia widziałam na nk twoja gwiazdę w przedszkolu. Śliczną masz tą córeczkę! A jaka zdolniacha!
A mnie zaś dziś z rana przybiła wiadomość o tych zasypanych górnikach. Jak to mówią "Barbórka zaczyna zbierać żniwo". Mój mąż pracuje na kopalni i za każdym razem przeżywam te wypadki bardzo osobiście :-(
A jeszcze oprócz tego mój Adaś - prawie 4-latek zaczął sie bać ciemności. Nie wiem czemu bo od urodzenia był przyzwyczajony do zasypiania w całkiem ciemnym pokoju i nigdy to nie byl problem a teraz sama nie wiem co to? :baffled: Może ajkiś etap rozwojowy? Dziewczyny co myślicie?
 
reklama
ewusek To jest wyobraźnia :) Pewnie coś mu się przyśniło, ktoś go nastraszył albo sam coś sobie wymyślił :) Normalna rzecz. Mój Maks jakiś czas temu bał się lamp ;) Ale mu przeszło :)
 
Do góry