reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Teraz patrze na te naklejki na allegro superowe maja warto poczekac pare dni niz kupic badziewie w sklepie:-)
A moj maly wczoraj rozbroil mnie! :-D Mylam sobie wlosy a on patrzy i wyciagnal z szafki prostownice i mi daje i mowi da da no narmalnie ale sobie zapamietal ze jak mama myje wlosy to potem prostuje hi hi ;-D
 
reklama
A moj kochany Krakenek jeszcze spi ale jak wstanie to bedzie jazda hi hi. Musze isc dzis zdjecie do paszportu mu zrobic bo mu sie konczy na koniec miesiaca a musi miec ale mi sie nie chce!!!! Cholera tez mam leniatak jak Maks wcale mu sie nie dziwie:-D
 
A moje łobuzy najczęściej nazywam Adi i Oli. I śmialyśmy sie na wrześniówkach 2009 (bo tam tez piszę) bo tam jest dziewczyna która też mówi na synków Adi i Oli a nazywają się Adrian i Oliwier (a u mnie Adam i Olek):-)
 
Krakenek?? A za cóż to on dostał takie przezwisko?? :D Moje maluchy to Maksio - Buła i Aluś - Muminek :D

Hej Nie Krakenek to mowie jak sie go boje hi hi z tego filmu Starcie Tytanow tam byl Kraken :-D A Tak na codzien to mowie na niego MYSIU;-) Boze ja sie chyba nie wyrobie do soboty tyle jeszcze do zrobienia a ja przed netem siedze ochhh uzaleznienie:-)
 
Malwina dasz rade na pewno....
ja na moje dzieciaczki mówie Mati ,Matuś, Cycuś bo to taki mamy cycuś hihi,(Mateusz) a na Ole zazwyczaj Ola ,Oleńka,Olusia ,Aleksandra jak sie zdenerwuje a nie lubię jak ktos mówi na nią Olka
a Nuuuuśka dzieki za odp w sprawie lodowiska mam nadzieje ze w najblizszyma czasie namówię mojego D zebyśmy wybrali sie z Olusią
Natusa trzymam kciuki za jak najszybsze zgromadzenie funduszy na operacje
 
malwina Kraken to mityczny stwór morski znany z mitologii greckiej ;) Także nie tylko w tym filmie można go sobie pooglądać ;P To taki odpowiednik biblijnego Lewiatana (tak tak, jak ta sieć marketów). Mam hopla na punkcie mitologii i teologii generalnie, więc coż :D Ale na marginesie, "Starcie tytanów" to był kiepski film... Aczkolwiek Krakenek niczego sobie :D
 
reklama
Do góry