reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

To spoko ;) to umówimy się w przyszłym tygodniu jak będzie ładna pogoda bo tak jakoś dziwnie mi się samej spaceruje. A właśnie gdzie najczęscie spacerujesz po tych naszych szarych Boguszowicach ? ;)
 
reklama
Natusa i jak po szczepieniu?mocno Aluś płakał?
Alusia ja mieszkam w Świerklanach to jest bliziutko od Boguszowic:-)a swoją drogą na wrześniówkach 2007 tam gdzie również pisze też jest mamusia o nicku Alusia i też z Boguszowic:-D
 
Aluś był bardzo grzeczny :) Tylko troszkę zapłakał, a potem się nawet do pani pielęgniarki uśmiechnął :)
Maksa też szczepiliśmy Infanrixem i nic chłopakom po nich nie ma. Żadnych gorączek czy innych takich.
Alusia teraz bardzo fascynują jego rączki, a to takie śmieszne, jak se je ogląda ;) Maks wczoraj wrócił od babci i szczęśliwy jak szczygiełek.

U was też tak zimno? Bo na Nowinach jeszcze nie grzeją... Dziewczynki, trzeba się w końcu spotkać tak... większą grupą.

Alusia Wiem, jak to jest. Też niedługo mieszkam w Rybniku i mi się tak dziwnie samej chodzi... Nie mam tu za dużo znajomych... Jakby jakaś mama z okolic Rybnika potrzebowała towarzystwa do spacerków, to ja bardzo chętnie ;)
 
Ja też będę skazana na samotne spacerki jak będę już mieć dzidzię. Mieszkam w Rybniku od niedawna, więc nikogo tu nie znam. Co prawda mieszkam w Stodołach, więc okolica do spacerowania cudowna, no ale towarzystwa żadnego :o
 
To dziewczyny macie jeszcze jakaś okolice do spacerowania a ja nawet nie mam bo mam tu ulice i ogolnie non stop droga i domy ;/ ale jeszcze 2/3 lata i żeganj Rybniku i Boguszowice i witajcie Żory :D

Natusa a jak Ty sobie radzisz na spacerkach? Maksiu chodzi już sam ? ;)

Monia oooo :) to może poszukam jej i sie będe z nią umawiac na spacerki ;) bo już z chapichą sie umówiłam na przyszły tydzień
 
Nagini zazdroszczę tych Stodół, ale nie tych spacerków samotnych ;P, ja tak nie lubię sama chodzić, że zawsze z koleżanką, a jak nie ma czasu albo coś to siedzimy w domu ;P.
 
Ewusek no to sto lat dla Olusia :) niech będzie zawsze zdrowy, uśmiechnięty ;) żeby dał czasami odetchnąć swoim rodzicom ;) przekaż mu to i go mocno ucałuj :D:)
 
Ewusek duzo dużo zdrówka dla Olusia uśmiechniętej buźki od rana do wieczora i duzoooooooo prezentów:-):-):-)
 
reklama
Do góry