reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
Basiu gratuluje córeczki. I zazdroszcze ;P Ja mam dwóch urwisów ... :p

Justyna witaj :) to teraz masz spokój w domu jak dzieciaki rozpoczeły edukacje ? :) A Ty pracujesz ?

Marbuś ja obu chłopaków szczepiłam tymi bezplatnymi i ani jeden ani drugi nie miał żadnej reakcji potem czyli tam gorączki czy biegunki.

Natusa trzymam kciuki żeby Alusia nie bolało :)

Dziewczyny a jest któraś może z Boguszowic? :))
 
Basia - ja też ci gratuluje dziewczynki. Oj jakbym chciała taka jedną, bo u mnie tez dwóch łobuzów.
Justyna - witaj! Zapraszamy do częstego pisania :-)
Natusa trzymam kciuki żeby Alusia nie bolało.
Ja szczepiłam obydwóch moich chłopaków skojarzonymi i nic im po nich nie bylo. Zwłaszcza Olek dobrze znosi szczepionki, bo Adaś bardziej beczał na szczepieniach.
Alusia moja siostra mieszka w Boguszowicach więc w sumie często tam przebywam. A gdzie dokładnie mieszkasz?
 
ja sie ciesze ale moj sie chyba zalamie:-D:-D:-D
jeszcze sie nie nastawiam bo z tym usg roznie bywa:-D:-D:-D
a to jakos tania ta szczepionka ja placilam za INFANRIX 6w1 180zl:szok::szok::szok:
ale tez chyba zalezy od przychodni... ja chodze na REYMONTA:-D
 
Ewusek ja mieszkam praktycznie przy samym Kłokocinie :)) więc może jak kiedyś bedziesz u siostry to się zgadamy i jakiś spacer :) bo mieszkam tu rok i nie mam żadnych znajomych w okolicy :(

Basia Twój super sie będzie miał :D same kobiety w domu :D
 
natusa1988 ja też nie lubiłam chodzić na szczepienia.Różnie dzieciaki potem reagują.Też szczepiłam Marcina Infarixem

Alusia8989 nie pracuje,ale chciałabym coraz bardziej.Powoli zaczynam rozglądać się za pracą

ewusek1203 witai :-)

basia1807 u mnie kosztuje chyba 110 zł,ale 5w1
 
Alusia ja mieszkam w Boguszowicach, starych zresztą ;D... Niedaleko kościoła :), czyli w sumie blisko nawet :).

A jeszcze przez chwilę tutaj pomieszkam, bo szykuje nam się przeprowadzka, ale nawet najstarsi górale nie wiedzą kiedy ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tosiek jest z 9 czerwca :)), jeśli jest z 11 to chyba tak ;)). no ja jestem jak najbardziej za, ale to chyba dopiero na przyszły ttydź bo Młoda przeziębiona jest...
 
Do góry