reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Wiecie, nic a nic mi to nie da się jak się zapytam.. bo zdaje sobie sprawę że chujowo rośnie, więc nie wróży to nic dobrego. Ufam lekarzom, skoro trzech nic nie zauważyło to myślę, że do jutra czy pojutrza nie umrę bez wiedzy jaką jest beta 🤷 Wiecie, że ja ***** za tę noc dotarłam już do KOŃCA INTERNETU? Na jakimś forum ciążowym laski sobie pisały, że.... MOŻNA PORONIĆ OD NAPOJÓW GAZOWANYCH, rozumiecie?! 🤣🤣 także wdech, wydech... Co ma być to będzie, jestem nastawiona na pon na laparo i w tym przekonaniu chce przetrwać ten weekend💆
Ehhh… to czekanie w takim zawieszeniu jest najgorsze😔 bardzo mi przykro. Masz chociaż jakieś znośne warunki?
 
reklama
Ehhh… to czekanie w takim zawieszeniu jest najgorsze😔 bardzo mi przykro. Masz chociaż jakieś znośne warunki?
Mam jednoosobową sale, widok na Tatry, kompa, telewizor.. Mam wszystko tylko nie swój dom 😁 Nie mogę narzekać dosłownie na nic, tylko na to, że nie da się tego przyspieszyć 🤷 Tak samo lekarz powiedział, że gdyby mógł to z całego serca by mi to przyspieszył 😁 ale się nie dooo
 
Bardzo chętnie bym się z Tobą zamieniła tzn jeśli chodzi tylko o leżenie tam a nie o "przyczynę" dla której tam musisz być bo tego bardzo bardzo współczuję 😔😔😔
Mój weekend jest do dupy i najchętniej bym go wymazała z kalendarza...
ale jak to? weekend się dopiero zaczyna a Ty już wiesz, ze będzie tak źle😌 może jednak coś niespodziewanego się wydarzy i będzie super 😅
 
reklama
Moja jest ogólnie bardzo sympatyczna i mamy dobrą relację, ale co innego jak mi moja własna mama wypomni, że pod stopniami na piętro wisi pajęczyna, a co innego jak widzę, że teściowa to widzi i nic nie powie ;P
Moja mama by zrobiła to samo. Byłoby „weź tu posprzątaj”. A moja teściowa to jest kobieta do rany przyłóż, ona by pewnie nie zauważyła, bo się nie rozgląda jak jest u kogoś a nawet jeśli to by kazała mojemu staremu posprzątać, żebym się nie męczyła 😁
 
Do góry