reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Kurcze znowu mam plamienia rano nic i teraz znowu na papierze tylko troche jakby ciemniejszy kolor. Właśnie zrobiłam betę i progesteron , ale wyniki dopiero koło 19. Jak myślicie wziąść duphaston bo lekarz kiedyś jak miałam stymulowane cykle mi przepisał i mam jeszcze 2 opakowania. Test z dzisiaj dosłownie z przed chwili
Ja bym nie brała nic bez konsultacji z lekarzem i bez potwierdzenia że pęcherzyk jest w macicy a nie np w jajowodzie. Chyba że masz stwierdzoną niedomogę lutealną.



Ps. U mnie plamieniami zaczęła się CP wiec jestem bardzo wrazliwa na tym punkcie .
 
reklama
Zostaje.. 3 lekarzy jeden po drugim robiło mi USG i nie widać NIC.. płynu nie ma, przydatki książkowe, macica książkowa endometrium tylko 6, jajowody książkowe, jajniki również.. Lekarz mówi, że w nd zdobią mi USG i w pon też.. Masakra 🤯 Mówią, że to może być cp, może być efekt po stymulacji, może coś wyrosnąć w macicy.. nie jest w stanie powiedzieć co to, ale coś jest bo z dupy hcg nie rośnie.. Także Przemek zaraz przywiezie mi zestaw do paznokci i nakurwiam.. Chyba se też włosy zafarbuje bo mam odrost 🤯
Kurcze… a badali Ci dziś bete ? Prcherzyk podobno można zobaczyć przy becie ok 1000. A jakiego masz proga? Czytała teraz, ze przy progu powyżej 25 pozamaciczna raczej jest malo prawdopodobna.
 
@Paula605 @Emka91 jesteście? Czy mam wpisać ❔
Witajcie. Wczoraj test popołudniu i dziś rano wyszedł negatywny:(



Jednak mam problem bo dzisiaj 33dc i nadal nie mam @. Nie bolą mnie piersi jak zawsze ani brzuch. Bolą mnie na zmianę jajniki. Kują dość mocno... Nigdy nie miałam takich objawów przy @. W tym cyklu pierwszy raz robiłam testy owulacyjne i pozytywny test owulacyjny wyszedł w 20dc, a dzisiaj mam 13 dpo. Czy ja coś źle robię czy czegoś nie ogarnęłam.
 
Kurcze… a badali Ci dziś bete ? Prcherzyk podobno można zobaczyć przy becie ok 1000. A jakiego masz proga? Czytała teraz, ze przy progu powyżej 25 pozamaciczna raczej jest malo prawdopodobna.
Badali ale już nie idę nie pytam jaki wynik bo potem w nocy nie śpię, czytam, zamartwiam się. Czekam do niedzieli aż będzie ta fajna Pani doktor i będę z nią gadać. Bo się wykończe nerwowo.. dziś pół nocy nie spałam,mrowiło mnie w żołądku.. Uzbrajam się w resztki cierpliwości i czekam. Jak się dowiem jaka jest teraz beta to do niedzieli będę miała 2 dni zaś wyciągnięte z życia 🤯
 
Witajcie. Wczoraj test popołudniu i dziś rano wyszedł negatywny:(



Jednak mam problem bo dzisiaj 33dc i nadal nie mam @. Nie bolą mnie piersi jak zawsze ani brzuch. Bolą mnie na zmianę jajniki. Kują dość mocno... Nigdy nie miałam takich objawów przy @. W tym cyklu pierwszy raz robiłam testy owulacyjne i pozytywny test owulacyjny wyszedł w 20dc, a dzisiaj mam 13 dpo. Czy ja coś źle robię czy czegoś nie ogarnęłam.
owulacyjny wyszedł w 20dc a teraz w którym dniu cyklu jesteś?
 
Badali ale już nie idę nie pytam jaki wynik bo potem w nocy nie śpię, czytam, zamartwiam się. Czekam do niedzieli aż będzie ta fajna Pani doktor i będę z nią gadać. Bo się wykończe nerwowo.. dziś pół nocy nie spałam,mrowiło mnie w żołądku.. Uzbrajam się w resztki cierpliwości i czekam. Jak się dowiem jaka jest teraz beta to do niedzieli będę miała 2 dni zaś wyciągnięte z życia 🤯
Oj tak, życzę cierpliwości bo to czekanie jest najgorsze ...
 
Oj tak, życzę cierpliwości bo to czekanie jest najgorsze ...
Wiecie, nic a nic mi to nie da się jak się zapytam.. bo zdaje sobie sprawę że chujowo rośnie, więc nie wróży to nic dobrego. Ufam lekarzom, skoro trzech nic nie zauważyło to myślę, że do jutra czy pojutrza nie umrę bez wiedzy jaką jest beta 🤷 Wiecie, że ja ***** za tę noc dotarłam już do KOŃCA INTERNETU? Na jakimś forum ciążowym laski sobie pisały, że.... MOŻNA PORONIĆ OD NAPOJÓW GAZOWANYCH, rozumiecie?! 🤣🤣 także wdech, wydech... Co ma być to będzie, jestem nastawiona na pon na laparo i w tym przekonaniu chce przetrwać ten weekend💆
 
Kurcze znowu mam plamienia rano nic i teraz znowu na papierze tylko troche jakby ciemniejszy kolor. Właśnie zrobiłam betę i progesteron , ale wyniki dopiero koło 19. Jak myślicie wziąść duphaston bo lekarz kiedyś jak miałam stymulowane cykle mi przepisał i mam jeszcze 2 opakowania. Test z dzisiaj dosłownie z przed chwili
Ale po co duphaston?

Poczekaj na wynik progesteronu a i wtedy nawet jeśli będzie niski nie brałabym duphastonu przed usg który uwidoczni pęcherzyk w macicy - przy choćby CP można sobie tym krzywdę zrobić
 
reklama
Wiecie, nic a nic mi to nie da się jak się zapytam.. bo zdaje sobie sprawę że chujowo rośnie, więc nie wróży to nic dobrego. Ufam lekarzom, skoro trzech nic nie zauważyło to myślę, że do jutra czy pojutrza nie umrę bez wiedzy jaką jest beta 🤷 Wiecie, że ja ***** za tę noc dotarłam już do KOŃCA INTERNETU? Na jakimś forum ciążowym laski sobie pisały, że.... MOŻNA PORONIĆ OD NAPOJÓW GAZOWANYCH, rozumiecie?! 🤣🤣 także wdech, wydech... Co ma być to będzie, jestem nastawiona na pon na laparo i w tym przekonaniu chce przetrwać ten weekend💆

Bardzo chętnie bym się z Tobą zamieniła tzn jeśli chodzi tylko o leżenie tam a nie o "przyczynę" dla której tam musisz być bo tego bardzo bardzo współczuję 😔😔😔
Mój weekend jest do dupy i najchętniej bym go wymazała z kalendarza...
 
Do góry