reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Zostaje.. 3 lekarzy jeden po drugim robiło mi USG i nie widać NIC.. płynu nie ma, przydatki książkowe, macica książkowa endometrium tylko 6, jajowody książkowe, jajniki również.. Lekarz mówi, że w nd zdobią mi USG i w pon też.. Masakra 🤯 Mówią, że to może być cp, może być efekt po stymulacji, może coś wyrosnąć w macicy.. nie jest w stanie powiedzieć co to, ale coś jest bo z dupy hcg nie rośnie.. Także Przemek zaraz przywiezie mi zestaw do paznokci i nakurwiam.. Chyba se też włosy zafarbuje bo mam odrost 🤯
Nie jestem nawet w top 10 rozumiejących rozmnażanie lasek z tego forum, ale przepraszam... czy jesteś w ciąży z duchem? :D Nie powinni już widzieć chociażby jaja płodowego? Bo po stymulacji nawet jeśli jest hcg, to nie powinno rosnąć do takich poziomów, prawda?
 
reklama
Nie jestem nawet w top 10 rozumiejących rozmnażanie lasek z tego forum, ale przepraszam... czy jesteś w ciąży z duchem? :D Nie powinni już widzieć chociażby jaja płodowego? Bo po stymulacji nawet jeśli jest hcg, to nie powinno rosnąć do takich poziomów, prawda?
Daj spokój.. Mówią, że jak będzie coś widać to około 1000.. Może w nd coś już będzie. W nd ma dyżur ta lekarka która mnie przyjmowała więc mnie poogląda 😁 Moja cierpliwość jest na granicy wyczerpania haha Wina bym się napiła 🤣
 
Ja bym na razie odpuściła, bo po zastosowaniu leczenia, od razu płytki poszły w górę i wynik mieści się w normie i w sumie już nie ma co mówić o małopłytkowości.

Na upartego dla uspokojenia sumienia możesz poszerzyć badania o APTT i INR, żeby sprawdzić czas krzepnięcia. To
Nie są drogie badania, a zobrazują dużo.

Widzę, że to idzie w dobrym kierunku🙂.
Poczytam o tych badaniach i zrobię, mam dalej przyjmować żelazo ponieważ ferrytyna jest na poziomie 32 ale morfologia wreszcie w normie 🙏🏼 W piątek ide na biopsje endometrium zobaczymy co tam wyjdzie 🙋🏼‍♀️
 
to mój lekarz w takim razie jest złoty, bo od razu zaczął lecieć z diagnostyką na kilka frontów 😝
No chyba tak, bo nawet lekarz, do którego @Moonstone chodzi jakoś niewiele mi doradził.
To naprawdę sława w naszym rejonie- do niego nawet dziewczyny z innych województw przyjeżdzają.
No ale on jest znany ze świetnego prowadzenia ciąż.
Nawet moja koleżanka wysłała do niego swoją kuzynkę z Niemiec, bo w Niemczech lekarze wykryli jakieś wady genetyczne płodu i sugerowali usunięcie.
No i ten lekarz dopiero uspokoił tę dziewczynę- wykonał szeroką diagnostykę i wykluczył choroby genetyczne.
Urodziła zdrowe dziecko.
 
No chyba tak, bo nawet lekarz, do którego @Moonstone chodzi jakoś niewiele mi doradził.
To naprawdę sława w naszym rejonie- do niego nawet dziewczyny z innych województw przyjeżdzają.
No ale on jest znany ze świetnego prowadzenia ciąż.
Nawet moja koleżanka wysłała do niego swoją kuzynkę z Niemiec, bo w Niemczech lekarze wykryli jakieś wady genetyczne płodu i sugerowali usunięcie.
No i ten lekarz dopiero uspokoił tę dziewczynę- wykonał szeroką diagnostykę i wykluczył choroby genetyczne.
Urodziła zdrowe dziecko.
W. jest ogolnie dobry w uspokajanie - nawet mnie mu się czasem udaje :D na chwilę, ale jednak.

Ja w sumie trafiłam do niego przypadkiem, bo S. nie miał terminów :)
 
Daj spokój.. Mówią, że jak będzie coś widać to około 1000.. Może w nd coś już będzie. W nd ma dyżur ta lekarka która mnie przyjmowała więc mnie poogląda 😁 Moja cierpliwość jest na granicy wyczerpania haha Wina bym się napiła 🤣
Może jakieś motywacyjne przemowy do brzucha? Co odświeżam czat to liczę, że będzie "aaaaa, pięcioraczki u acetylocholiny!" :p
 
reklama
Daj znać jak będziesz mieć wyniki.
Kurcze znowu mam plamienia rano nic i teraz znowu na papierze tylko troche jakby ciemniejszy kolor. Właśnie zrobiłam betę i progesteron , ale wyniki dopiero koło 19. Jak myślicie wziąść duphaston bo lekarz kiedyś jak miałam stymulowane cykle mi przepisał i mam jeszcze 2 opakowania. Test z dzisiaj dosłownie z przed chwili
 

Załączniki

  • 16633221658822462258135129661811.jpg
    16633221658822462258135129661811.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 119
Do góry