reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Nie wejdzie człowiek przez dzień na forum, a tu krew się leje... :D

Spokojnie, drogie panie. Na zdjęciach czasem lepiej widać, czasem gorzej. Jedna widzi, druga nie, a każda chcę u siebie zobaczyć jak najszybciej. Uczmy się od siebie wzajemnie, zadawajmy pytania, bądźmy wyrozumiałe wobec swoich doświadczeń, bo po to to forum jest :)
Prosze cie skoro naście dziewczyn mówi co i jak do tej pani, a ona dalej wtóruje , to kto by się nie wkur***
 
O kurczaki, gdzieś mi umknęła Twoja sytuacja! Nie masz podejrzeń, czemu ta kreska pojawią się i znika?
Myślę, że pierwsze kreski to były pozostałości po Ovitrelle, beta w pon ujemna, w środę miałam w śluzie takie nitki krwi i dzisiaj pozytywy. Mam nadzieję, że po prostu dopiero wtedy doszło do zagnieżdżenia.. oby! Jutro się okaże :)
 
Mi
A miałyście kiedyś plamienie w środku cyklu? Tzw okołoowulacyjne?
Pytam, bo według testów owu wczoraj wypadała moja owulacja i od wczoraj (tak z 3h po seksie) mam podbarwiony śluz na różowo. Wczoraj i dzisiaj też...
Ogólnie ten cykl różni się od każdego poprzedniego. Owulacja się przesunęła, nie czułam bólu jajnika jak zawsze w okolicach i podczas owulacji.
Myślałam, że może to od częstego seksu, ale co 2 dni to chyba nie jest zbyt duża częstotliwość 😅
U ginekologa byłam w sierpniu i wszystko było ok.
Mialam w kwietniu tak ale tylko raz, różowy śluz i była z tego ciąża, tego dnia 4 razy pasek owu wskazał mi mocno wybarwioną 2 kreskę.
 
reklama
Do góry