reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja juz dzisiaj naprawde wariuje. Jesli ma przyjsc @ to niech juz przyjdzie :( bo cykle mi sie strasznie pochrzanią. Ciagna mnie pachwiny caly czas, ani ciazy ani @ :(. Dostanę fiola do poniedzialku tym bardziej ze testy nawet cienia nie pokazują. W tamtym miesiacu jak jakos szczególnie sie nie staralismy to okres przyszedl planowo, a teraz co lipa. Jestem wściekła na swój organizm. Zrobilam z ciekawosci test owulacyjny na nim tez jedna kreska ale to bylo akurat wiadomo. Na poczatku miesiaca jak robilam testy owu to byly 2 kreski jedna bledsza ale nie znam się na tym więc uznalam to za zabawe tak naprawde no i że jakieś plodne mam i ze organizm sie gdzies tam przygotowuje do owulacji. Dlatego pisalam wczesniej ze testow owu nie robilam bo to dla zabawy bylo tylko. A moze jednak trzeba wybrac sie na monitoring. Moze mam cykle bezowulacyjne. Z synem zaszlam w ciaze 9 lat temu niespodziewanie z kiepskimi wynikami tsh bo az 8.
 
reklama
Wtedy widzialam dwie kreski na tescie w 6 tygodniu ciaży ale wczesniej go nie robilam. Poprostu poszlam do lekarza bo spoznial mi sie okre. Przepisal mi luteine i kazal przyjsc jak po 2 tygodniach okres nie przyjdzie. Poszlam bo sie jednak nie pojawil. Nadal nic nie widzial w Usg i kazal zrobic test. Wrocilam od niego i test zrobilam popoludniu i wyszly dwie mega grube kreski. Ale mialam wtedy 23 lata. A teraz 33 i moze cos ze mna nie tak.
 
Ja juz dzisiaj naprawde wariuje. Jesli ma przyjsc @ to niech juz przyjdzie :( bo cykle mi sie strasznie pochrzanią. Ciagna mnie pachwiny caly czas, ani ciazy ani @ :(. Dostanę fiola do poniedzialku tym bardziej ze testy nawet cienia nie pokazują. W tamtym miesiacu jak jakos szczególnie sie nie staralismy to okres przyszedl planowo, a teraz co lipa. Jestem wściekła na swój organizm. Zrobilam z ciekawosci test owulacyjny na nim tez jedna kreska ale to bylo akurat wiadomo. Na poczatku miesiaca jak robilam testy owu to byly 2 kreski jedna bledsza ale nie znam się na tym więc uznalam to za zabawe tak naprawde no i że jakieś plodne mam i ze organizm sie gdzies tam przygotowuje do owulacji. Dlatego pisalam wczesniej ze testow owu nie robilam bo to dla zabawy bylo tylko. A moze jednak trzeba wybrac sie na monitoring. Moze mam cykle bezowulacyjne. Z synem zaszlam w ciaze 9 lat temu niespodziewanie z kiepskimi wynikami tsh bo az 8.

Ja też tak w czerwcu czekałam na okres i tak jakby jeden cykl mnie oninął. Miesiączkę dostałam zamiast po 28 dniach to po 56 idealnie w terminie następnego okresu. Co to było? Nie mam pojęcia. Może przez stres, a może cykl bezowulacyjny. Nie stresuj się bo właśnie przez nerwy okres może ci się spóźniać. Bądź dobrej myśli. Jeżeli okres będzie ci się spóźniał więcej niż 2 tygodnie a ciąży nie będzie to idź do gina może da ci proga na wywołanie.
 
Ja juz dzisiaj naprawde wariuje. Jesli ma przyjsc @ to niech juz przyjdzie :( bo cykle mi sie strasznie pochrzanią. Ciagna mnie pachwiny caly czas, ani ciazy ani @ :(. Dostanę fiola do poniedzialku tym bardziej ze testy nawet cienia nie pokazują. W tamtym miesiacu jak jakos szczególnie sie nie staralismy to okres przyszedl planowo, a teraz co lipa. Jestem wściekła na swój organizm. Zrobilam z ciekawosci test owulacyjny na nim tez jedna kreska ale to bylo akurat wiadomo. Na poczatku miesiaca jak robilam testy owu to byly 2 kreski jedna bledsza ale nie znam się na tym więc uznalam to za zabawe tak naprawde no i że jakieś plodne mam i ze organizm sie gdzies tam przygotowuje do owulacji. Dlatego pisalam wczesniej ze testow owu nie robilam bo to dla zabawy bylo tylko. A moze jednak trzeba wybrac sie na monitoring. Moze mam cykle bezowulacyjne. Z synem zaszlam w ciaze 9 lat temu niespodziewanie z kiepskimi wynikami tsh bo az 8.
A jakie testy ciążowe robiłaś? Chodzi o firme i o czułość .
 
Powiem tak. W tamtym miesiacu nie staralismy sie ale nie zabezpieczalismy. Wiec swirowania nie bylo co do ciazy. 22 dc bylam u ginekologa po 1 badaniu powiedzial że cykl byl bezowulacyjny (nie wiem po czym to stwierdzil) przepisał duphaston ale @ i tak przyszla w terminie. I powiedzial zebysmy zaczeli sie starać jesli chcemy dziecko. Dal nam pare miesiecy a jak nie to dopiero monitoring. Teraz gina man 7 wrzesnia dopiero.
 
Miesiaczka ostatni raz spoznila mi się w listopadzie 10 dni. Ale wtedy sie nie staralismy wiec nic nie sprawdzałam nawet.
 
reklama
Do góry