reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Miesiaczka ostatni raz spoznila mi się w listopadzie 10 dni. Ale wtedy sie nie staralismy wiec nic nie sprawdzałam nawet.
Skoro to nie pierwszy raz jak spóźnia Ci się okres, to ja na Twoim miejscu nie nakręcałabym się tak bardzo na ciąże, żeby później nie przeżywać tego bardziej boleśnie
 
Ja czekam na testowanie / niby bd 10dpo ale to tylko z odczuć bo nie jest to niczym potwierdzone. Zamówiłam testy z linka jednej z Was to mogę testować kilka dni podrząd 🙈 w tym miesiącu nie czekam do dnia spodziewanej miesiączki 😂aaaa co zaszaleje 😂
I fajnie, mi dłuzy się ten czas do pierwszego testowania, wolno płynie a tu człowiek czeka i czeka i niecierpliwi się.
 
reklama
Do góry