reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

A dlugo się staracie? Badaliscie już coś?
Wczesniej kochalismy sie bez zabezpieczenia i raz na jakis czas konczylismy w srodku. Ale nie spinalismy sie. W tym cyklu zaczelismy starania na maxa sex zaraz po @ i to kilka razy potem kazdy dzien plodny oraz owulke ktora wedlug kalendarza wypadala 18 dc i po dniach plodnych wyszlo ze codziennie od 6 dc do 24 dc sie kochalismy. Potem rownież ale juz co drugi dzień. Ja mam chora tarczyce ale tak jak kilka postow dalej hormony mam wyrownane.
 
reklama
Wczesniej kochalismy sie bez zabezpieczenia i raz na jakis czas konczylismy w srodku. Ale nie spinalismy sie. W tym cyklu zaczelismy starania na maxa sex zaraz po @ i to kilka razy potem kazdy dzien plodny oraz owulke ktora wedlug kalendarza wypadala 18 dc i po dniach plodnych wyszlo ze codziennie od 6 dc do 24 dc sie kochalismy. Potem rownież ale juz co drugi dzień. Ja mam chora tarczyce ale tak jak kilka postow dalej hormony mam wyrownane.
od 29 dc juz sie nie kochalismy dlatego ze ja nie mialam ochoty 30 dc miala przyjsc @ ale do dzis nie przyszla. Dzis jest 3 dzien jak jej nie ma a testy wychodza negatywne.
 
Ja chyba do Was wrócę bo testy u mnie duś jaśniejsze, także jestem niemal pewna, ze jutrzejsza Beta nie wzrośnie, a wręcz przeciwnie poleci w dol

Jeszcze nie przesądzaj wszystkiego. Może dużo w nocy piłaś i mocz jest rozwodniony. To są tylko testy, każdy jest inny, nie zawsze wyjdą tak jak powinny. Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki
 
reklama
Nie da się przyrostu badać na testach. Ja jestem zwolennikiem tego, żeby zrobić test a potem przyrosty bety :)
Ja w ogóle nie jestem zwolennikiem codziennego testowania po już pozytywnych testach oraz badaniach bety, bo to tylko dodatkowy, niepotrzebny stres, a testy mogą się mylić, o czym doskonale wiemy.
 
Do góry