reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
A tak dokładnie to kiedy najlepiej testować? Tzn najbezpieczniej? Bo ja zawsze czekam do dnia @ ale mam wdrożyć leki w razie ⏸️ i chyba muszę jakoś wcześniej zatestowac, ale znowu tak żeby to miało sens żeby nie za wcześnie
 
Ja to jeszcze zamierzam prężnie sex kontynuować, bo mąż wyjezdza 5 a mi sie testy owu skończyły i nie wiem kiedy będzie owu tak na prawde, wiec 15 będzie 10 dni od ostatniego stosunku, to chyba juz wiarygodnie, @ moze 19.09 jak ostatnio będzie
 
Ostatnia edycja:
A tak dokładnie to kiedy najlepiej testować? Tzn najbezpieczniej? Bo ja zawsze czekam do dnia @ ale mam wdrożyć leki w razie ⏸️ i chyba muszę jakoś wcześniej zatestowac, ale znowu tak żeby to miało sens żeby nie za wcześnie
Ja zaczynam testować 10 dni po owu, ale też niekoniecznie może już coś wyjść, ale zwyczajnie ciekawość i niecierpliwość zwycięża zazwyczaj😁
 
Dziewczyny mam do Was pytanko. Robiłam dziś przyrost bety. Jestem 13 dpo.
W czwartek Beta 16,59
Dziś:
Beta 30,05 - przyrost 87,5 %
Progesteron 29,57

Nie za niski przyrost i wartość jak na 13dpo? 😢
 
Dziewczyny mam do Was pytanko. Robiłam dziś przyrost bety. Jestem 13 dpo.
W czwartek Beta 16,59
Dziś:
Beta 30,05 - przyrost 87,5 %
Progesteron 29,57

Nie za niski przyrost i wartość jak na 13dpo? 😢
Przyrost powinien być teoretycznie min. 60 parę procent, więc zdecydowanie się mieścisz ;) Masz już umówioną wizytę? :D
 
reklama
Do góry