reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
@Kylyyy1408 moim zdaniem kup po prostu jakiś dobry gotowy suplement: Fertilman plus, TenFertil On, Profertil i tyle. Macie problemy z nasieniem? Przepraszam, nie pamiętam.
Ja kiedyś zrobiłam całą tabelkę gdzie porównywałam składy poszczególnych suplementów i one różnią się nieznacznie tak naprawde.
Nie badaliśmy jeszcze nasienia ponieważ będzie to nasz 4 cykl starań na poważnie. Póki co poszłam w swoje badania hormonalne w sobotę ( tsh, lh,estradiol itp). A na suplementy wpadłam w sumie sama, tzn jeśli chodzi o swojego, bo ja od tego cyklu biorę inofem za zaleceniem mojej ginekolog. A czy jeśli nie mamy zbadanego nasienia w tej chwili, to raczej nie powinien brać supli ? Czy nie zaszkodzi jak już będzie brał teraz ?
 
Nie badaliśmy jeszcze nasienia ponieważ będzie to nasz 4 cykl starań na poważnie. Póki co poszłam w swoje badania hormonalne w sobotę ( tsh, lh,estradiol itp). A na suplementy wpadłam w sumie sama, tzn jeśli chodzi o swojego, bo ja od tego cyklu biorę inofem za zaleceniem mojej ginekolog. A czy jeśli nie mamy zbadanego nasienia w tej chwili, to raczej nie powinien brać supli ? Czy nie zaszkodzi jak już będzie brał teraz ?
To najlepiej byłoby najpierw zbadać nasienie, bo to mały koszt a tak to nie będziecie potem nawet widzieć jaki był stan wyjściowy skoro chłop się nałyka supli.
 
Nie badaliśmy jeszcze nasienia ponieważ będzie to nasz 4 cykl starań na poważnie. Póki co poszłam w swoje badania hormonalne w sobotę ( tsh, lh,estradiol itp). A na suplementy wpadłam w sumie sama, tzn jeśli chodzi o swojego, bo ja od tego cyklu biorę inofem za zaleceniem mojej ginekolog. A czy jeśli nie mamy zbadanego nasienia w tej chwili, to raczej nie powinien brać supli ? Czy nie zaszkodzi jak już będzie brał teraz ?
Moim zdaniem nie zaszkodzi. To nie są leki tylko po prostu wspomagacze. Fajnie, jakbyście dorzucili płodne składniki do diety. Jeśli chcesz, mogę napisać o diecie parę słów. Ale faktycznie, jak 4 cykl to zupełnie nie ma się co spinać :)
 
reklama
Do góry